Na najnowszych zdjęciach Mila Kunis już nie przypomina samej siebie. Aktorka jest w coraz gorszej formie. Nie zawsze tak było

Mila Kunis została przyłapana przez paparazzi na jednej z ulic w Los Angeles. Nie da się ukryć, że aktorkę coraz trudniej rozpoznać na kolejnych fotografiach. Żona Ashtona Kutchera jest w fatalnej formie - bardzo schudła, wygląda na zmęczoną i zmartwioną, a przecież do niedawna zachwycała wyglądem. Co się dzieje z aktorką?
Mila Kunis Mila Kunis Agencja Forum

Wszystko przez Demi Moore?

Nie jest wykluczone, że z obecną formą Mili Kunis wiele wspólnego ma książka autobiograficzna, którą wydała Demi Moore, była żona Ashtona Kutchera, obecnego męża Mili. W "Inside Out" gwiazda opowiedziała m.in. o tym, że była wielokrotnie zdradzana przez Ashtona. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Ashton oficjalnie zdecydował się nie komentować całej sprawy, a Mila, jak donosił wtedy portal Hollywood Life, była wściekła na Demi za publiczne pranie brudów.

Mila Kunis Mila Kunis Agencja Forum

Czas nie leczy ran

Mimo że od tej sprawy minęło już kilka miesięcy, to jednak najwyraźniej Mila Kunis wciąż nie może pogodzić się tym, co się wydarzyło. Aktorka sporo schudła, wygląda na zmęczoną i zmartwioną. Nie wiadomo również, jak rewelacje Demi wpłynęły na związek Mili z Ashtonem. Być może para przechodzi teraz kryzys, co by również tłumaczyło obecną formę aktorki. 

Mila Kunis, Ashton Kutcher Mila Kunis, Ashton Kutcher FORUM

Smutne urodziny

We wrześniu Mila i Ashton zostali przyłapani z dziećmi, pięcioletnią Wyatt oraz trzyletnim Dimitrim, w Disneylandzie. Już wtedy było widać, że z aktorką dzieje się coś niedobrego i wiązano to z książką Demi Moore. Mimo że był to bowiem dzień urodzin córki, to Mila wyglądała na bardzo smutną i nie bawiła się dobrze. 

Mila Kunis Mila Kunis Gilbert Flores /Broadimage / 0Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Drastyczna metamorfoza

Z pewnością widok Mili Kunis w nowej wersji może wywoływać szok wśród jej fanów. Nic dziwnego, bo jeszcze kilka lat temu była uważana za jedną z najpiękniejszych hollywoodzkich gwiazd. Mila regularnie błyszczała na czerwonych dywanach i zachwycała swoją urodą, figurą i stylem. 

Mila Kunis Mila Kunis Jordan Strauss / AP

Szczyt kariery

Warto przypomnieć, że serca widzów Mila Kunis podbiła rolą Jackie Burkhart z serialu "Różowe lata 70.". To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża, Ashtona Kutchera. Zanim jednak parę połączyło uczucie, minęło wiele lat, a życie zawodowe ich obojga nabrało tempa. Mili udało się dostać hitowe role - zagrała u boku Natalie Portman w "Czarnym łabędziu" w reżyserii Darrena Aronofsku'ego w 2010 roku. Rok później grała główną rolę u boku Justina Timberlake'a w komedii "To tylko seks".

Ashton Kutcher i Mila Kunis Ashton Kutcher i Mila Kunis INSTARimages.com / (c)INFPHOTO/BULLS

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Mimo że Mila i Ashton poznali się na planie serialu, który powstał w 1998 roku, to jednak wtedy nie połączyło ich uczucie. Aktorzy zostali przyjaciółmi i dopiero po latach poczuli do siebie chemię. Kunis w wywiadzie dla "Armchair Expert" przyznała, że zaczęła spotykać się z Kutcherem zupełnie przez przypadek. Kutcher umówił Kunis na randkę w ciemno z innym mężczyzną, ale jej potencjalny partner nie pojawiał się na spotkaniu. To spowodowało, że gwiazda w końcu zdecydowała się na randkę ze swoim aktualnym mężem.

Mila Kunis Mila Kunis MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Rodzina na pierwszym miejscu

W końcu Mila i Ashton zaręczyli się w 2014 roku, a rok później byli już po ślubie. W roku, w którym aktor podarował swojej ukochanej pierścionek, na świat przyszło również pierwsze dziecko pary - córka Wyatt Isabelle. W 2016 roku urodził się natomiast Dimitri Portwood. Nie da się ukryć, że rodzina stała się dla Mili najważniejsza. Gwiazda przestała tak często bywać na salonach (choć zdarzało się to jej również w ciąży) i w pełni zajęła się dziećmi.

Ashton Kutcher i Mila Kunis Ashton Kutcher i Mila Kunis TheImageDirect.com / (c) The Image Direct / Bulls Bul

Mila nie rezygnuje z pracy

Mila wciąż jednak jest aktywna zawodowo. W 2018 roku można było ją podziwiać w produkcji "Szpieg, który mnie rzucił", a rok wcześniej w filmie "Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta". Aktorka grała również w pierwszej części filmu. Właściwie co rok do kin trafiają produkcje z jej udziałem. Być może więc dzięki pracy niedługo aktorka zapomni o zmartwieniach i wróci do formy? Trzymamy kciuki!

KM

Więcej o: