Mila Kunis wściekła na Demi Moore za "pranie brudów". "Wie, że dziś Ashton jest inną osobą"

Jak donosi HollywoodLife, Mila Kunis jest wściekła na Demi Moore za opisanie w książce zdrad Ashtona Kutchera. Przede wszystkim dlatego, że martwi się o reakcję swoich dzieci w przyszłości.

Dziś Ashton Kutcher jest szczęśliwym mężem Mili Kunis i ojcem dwójki dzieci, pięcioletniej Wyatt oraz trzyletniego Dimitriego. Teraz uchodzi za dobrego męża i świetnego tatę, jednak wygląda na to, że jego była żona Demi Moore ma inne zdanie na jego temat. Aktorka postanowiła wydać autobiografię pt. "Inside Out", w której opisała wiele traumatycznych zdarzeń ze swojego życia. 

Ashtona Kutchera przedstawiła w bardzo negatywnym świetle. Wyznała, że zdradzał ją na okrągło i proponował jej miłosne trójkąty. Główny zainteresowany odniósł się do sprawy na Twitterze w bardzo dyplomatyczny sposób. 

ZOBACZ TAKŻE: Demi Moore w książce rozpisała się o zdradach Ashtona Kutchera. Ten milczał kilka dni, ale w końcu odpowiedział. Wymownie

A co na to jego żona Mila Kunis?

Mila Kunis wściekła na Demi Moore

Jak donosi Hollywood Life, Kunis jest tym bardzo zdenerwowana. 

Mila nienawidzi tego, że Demi pierze brudy w swojej książce. Zawiera ona tak wiele wątków, że nie chce, aby jej dzieci kiedykolwiek to czytały lub by z tego powodu ktokolwiek się z nich wyśmiewał - donosi źródło HollywoodLife.

Kolejny informator tabloidu wyznał, że Mila Kunis była zszokowana, gdy usłyszała o wyznaniach Demi Moore.

Mila nigdy nie wyobrażała sobie, że Demi "wyjedzie" z całym tym dramatem po tylu latach. Ona wie, że Ashton nie jest tą samą osobą, którą był podczas związku z Demi - dodaje drugie źródło portalu.

Aktorka uważa, że to zupełnie bez sensu i nie rozumie wyciągania "brudów przeszłości".

Nie widzi w tym nic pozytywnego, a to może tylko zaszkodzić. Ashton jest człowiekiem rodzinnym, ojcem, a Mila nie widzi sensu w ciągnięciu swojego imienia przez błoto - czytamy na portalu. 

Autobiografia Demi Moore

Zdrady Ashtona Kutchera to nie jedyny wątek autobiografii aktorki. Moore wyznała także, że gdy miała 15 lat, została zgwałcona. Według relacji gwiazdy, mężczyzna miał za to zapłacić jej matce 500 dolarów. Ponadto wyznała również, że będąc nastolatką, mama zabierała ją do barów, aby przyciągnąć uwagę mężczyzn. 

ZOBACZ TEŻ: Demi Moore wyznała: Jestem ofiarą gwałtu. Oprawca miał zapłacić jej matce 500 dolarów. Aktorka miała wtedy 15 lat

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznes. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>