Drama alert na YouTube. Friz wyśmiał piosenkę Kacpra Blonsky'ego, a ten nie pozostał dłużny. "Tylko w internecie jesteś mocny"

Era samodzielnych vlogerów powoli przemija. Na YouTube coraz bardziej liczą się ekipy, czyli paczki znajomych, którzy mieszkają razem i wspólnie nagrywają filmiki. Ostatnio pomiędzy członkami dwóch najbardziej znanych paczek doszło do konfliktu.

YouTube rozwija się w coraz szybszym tempie. Obecnie wrzucanie filmików do sieci to dla wielu nastolatków sposób na (całkiem niezłe) życie. Youtuberzy stanowią oddzielną, ale bardzo różnorodną ligę celebrytów. Wielu z nich, podobnie jak Kacper Blonsky, na boku rozkręca też karierę muzyczną. Najnowszy przebój 21-latka nie przypadł do gustu jego koledze z konkurencyjnego teamu.

Zobacz wideo

Show-biznes lubi dramy, a dramy lubią show-biznes. Okazuje się, że świat youtuberów także od nich nie stroni. Konflikt pomiędzy Ekipą Friza, a Teamem X był do tej pory jedynie przypuszczeniem. Oba zespoły składają się z ludzi w mniej więcej tym samym wieku, a nagrywane przez nich filmiki są dość podobne.

Friz kontra Kacper Blonsky

Do tej pory członkom konkurencyjnych ekip udawało się unikać jawnych awantur, ale w jednym z ostatnich filmików Friz w niewybredny sposób skomentował najnowszą piosenkę Kacpra Blonsky'ego z Teamu X.

Puściłem sobie największego polskiego crushera i już było git. Od razu mi się zaczęło chcieć srać - powiedział przed kamerą.

Niewtajemniczonym donosimy, że "Crusher" to właśnie tytuł piosenki Kacpra. Youtuber nie czekał długo z odpowiedzią i szybko zabrał głos na Instagramie.

To że twoi koledzy z twojej zwariowanej ekipki pozwalają tak do siebie mówić, nie znaczy że ja pozwalam tak do siebie mówić, więc uważaj Karolku. Tylko w internecie jesteś mocny - mówi chłopak na nagraniu.

Na koniec Blonsky zastrzegł, że "nie daje sobie pluć w twarz jakiemuś pajacowi". Czyżbyśmy byli świadkami początku nowej, grubej dramy? Lubimy, kiedy coś się dzieje, ale w tym wypadku mamy nadzieję, że panowie szybko się pogodzą. Oboje mają bardzo młodych fanów i nie powinni zwracać się do siebie tak mocnymi słowami.