Kinga Rusin odpowiada na materiał "Wiadomości" TVP. "Wy żałosne, kłamliwe kreatury"

Kinga Rusin zamieściła oficjalne oświadczenie, w którym odnosi się do prześmiewczego materiału "Wiadomości" w TVP. Dziennikarka nie szczędzi mocnych słów pod adresem stacji.

W niedzielnym wydaniu "Wiadomości" TVP wyśmiano Kingę Rusin za jej relację z imprezy u Beyonce i Jaya-Z. Stacja poszła o krok dalej i w materiale zarzuciła dziennikarce, że ta przyniosła wstyd całej Polsce.

Przypominamy: "Wiadomości" TVP wyśmiały Kingę Rusin. Oberwało się też Szycowi. Tak żenującego materiału nie widzieliśmy już dawno

Kinga Rusin odpowiada TVP 

Kinga Rusin nie wytrzymała i w dosadnych słowach odniosła się do reportażu telewizji publicznej na swój temat. Zdecydowała się odnieść do materiału TVP i zamieściła oświadczenie na Instagramie.

Do TVP, po wczorajszym materiale o mnie w "Wiadomościach": wy żałosne, kłamliwe kreatury! Dwa miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu!- zaczęła mocno Rusin. 

Kingę Rusin oburzyły kłamstwa, szczególnie te, które sugerowały, że ta była pod wpływem. 

Jak zwykle, same kłamstwa, manipulacje i szczucie! Zaczynając od chamskiego komentarza o „pseudo-elitach gardzących Polakami”, poprzez pseudo aktorstwo lektora, podkładającego rzekomo mój głos i sugestie o nietrzeźwości, a na wyssanych z palca „faktach” kończąc- kontynuuje.

Oburzona dziennikarka zamieściła kilka przykładów, tym samym po raz kolejny zaczęła się tłumaczyć z imprezy. Rusin podkreśla, że jej wpis nie wywołał tak negatywnych emocji na świecie, jak stało się to w Polsce. 

Nie jest prawdą, że, jak podaliście, mój wpis wywołał falę oburzenia na świecie! Opublikowanie zdjęcia z Adele (które, nota bene, ona sama wybrała spośród kilku), zrobionego poza miejscem zabawy, media na całym świecie uznały za news i za sukces, ponieważ było to pierwsze korzystne zdjęcie „odchudzonej” Adele, do którego na dodatek pozowała, a nie zostało zrobione z ukrycia- dodaje dziennikarka.

Dziennikarka podała również kilka innych przykładów pomówień i półprawd, jakich dopuścili się dziennikarze. 

Nie jest prawdą, jak sugerujecie, że post z relacją z imprezy naruszał czyjeś prawo do prywatności! Relacja nie ujawniała intymnych szczegółów relacji osobistych oraz zasłyszanych informacji prywatnych. Relacja jest głównie opisem moich przeżyć osobistych, a nie cudzych.
Nie jest prawdą, jak twierdzicie, że Chrissy Teigen skomentowała mój wpis czy zwracała się do mnie! Nie zwracała się do żadnego z dziennikarzy.

Nawiązała także do wpadki zagranicznych mediów, którzy napisali, że jest "rosyjską dziennikarką". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Nie jest prawdą, jak podajecie, że wszystkie stacje pisały o mnie jako o rosyjskiej dziennikarce! Zrobiły tak tylko 2 portale spośród kilkuset i szybko zmieniły opisy.- wymienia Rusin.

Kinga Rusin zapowiada proces nie tylko przeciwko władzom stacji, ale również przeciw wszystkim, którzy przygotowali obrażający ją materiał. 

Pozwy zostaną skierowane nie tylko przeciwko TVP, ale i osobom, które ten szkalujący materiał przygotowały. A odszkodowanie przeznaczę w całości na potrzeby polskiej onkologii!- zakończyła. 

Internauci w komentarzach wyrażają nadzieję na to, że uda jej się wygrać z TVP. Podkreślają także, że to co zrobili dziennikarze, było obrzydliwe i do tej pory nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła stacja.

RG, AW

Więcej o:
Komentarze (424)
Kinga Rusin odpowiada na materiał Wiadomości TVP. "Wy żałosne, kłamliwe kreatury"
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 106 razy 88

  Przylaczam sie: KLAMLIWE, ZALOSNE KREATURY.
  Sama historia malo mnie interesuje. Kazdy bawi sie jak chce.
  Ale poczynania pisowskiej szczekaczki z misja "narodowego" szczucia za pieniadze podatnikow sa absolutnie oburzajace.

 • gio0102

  Oceniono 53 razy 43

  ktoś ma jeszcze wątpliwości, że to zorganizowany hejt i trolling żeby przykryć afery pisu? Tłusty paluch Lichockiej, Zalewskią i ukradzione milony z PCK, wyprowadzenie naszych pieniędzy z OFE, podwyżki itd. itp. Klasyka jak z FOXnews (z którego pisuarnia tak wiele czerpie, łącznie z bezsensownymi na polskim gruncie trollo-tekstami) - typowa, najprostsza metoda.
  Nie powielajcie tego tematu, ignorujcie, przekazujcie, że to manipulacja. Bo dajecie się manipulować pisowi.

 • menisk24

  Oceniono 53 razy 41

  Ona przyniosła wstyd Polsce??? Nikt nie przyniósł Polsce więcej wstydu niż marionetkowy prezydent, kłamliwy premier, "dyplomatołki" Waszczykowski+Czaputowicz i obłąkany prezes PiS.

 • jagra2909

  Oceniono 58 razy 40

  Tak trzymać Pani Kingo !!! Szkalując Panią kolesie z TVPIS próbują zatrzeć " efekt Lichockiej"

 • niedziella

  Oceniono 42 razy 34

  Obejrzyjcie ten materiał Wiadomości. To jest coś tak nieprawdopodobnego, że do tej pory nie mogę wyjść z szoku. Nawet chyba w Korei Północnej byłby za mocny. Trzeba dotknąć dna, żeby się od niego odbić, i mam nadzieję, że to już to.

 • alais

  Oceniono 36 razy 30

  No to PIS owcy zobaczcie na co idzie wasza kasa. Jeszcze niech tylko jakiś PIS dureń mi napisze że on nigdy nie zachoruje na raka.Ty "dobra zmiano" też chorujesz a rak nie wybiera kto jest z jakiej partii...

 • 777edgar

  Oceniono 28 razy 24

  2 miliardy zabrane chorym na raka i tak nieudolna prowokacja telewizji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX