Weronika Rosati chwali się spotkaniem z Jane Fondą i przy okazji wbija szpilę Kindze Rusin. Wyśmiała jej wpis

Weronika Rosati była na spotkaniu filmowym, gdzie przemawiała sama Jane Fonda. Podekscytowana zrelacjonowała spotkanie i przy okazji wbiła szpilę Kindze Rusin.

Weronika Rosati wyjechała ponownie do Los Angeles, gdzie wraz z córką Elizabeth łapie promienie słońca. Aktorka nie próżnuje i świetnie wykorzystuje swoją obecność za wielką wodą. Podobnie jak Kinga Rusin miała okazję bawić się z największymi gwiazdami Hollywood. Aktorka gościła podczas afterparty po Oscarach u Eltona Johna. Jak się okazuje, teraz spotkała kolejną artystkę i to z pierwszej ligi światowego show-biznesu. Opisała swoje spotkanie z Jane Fondą i nie omieszkała wbić szpili Kindze Rusin, nawiązując oczywiście do słynnej fotki z Adele

Weronika Rosati docina Kindze Rusin

Weronika Rosati była na zamkniętym spotkaniu z twórcami filmowymi, gdzie gościem honorowym była Jane Fonda. Dla aktorki było to niemałe przeżycie, czym pochwaliła się w obszernym wpisie.

Jedno z moich ulubionych hobby w wolnym czasie to pokazy filmów i spotkania z twórcami. Wczoraj w ramach walentynkowego weekendu poszliśmy na spotkanie z @janefonda z pokazem filmu organizowanym przez Hollywood Foreign Press - pisze aktorka.

Dowiedzieliśmy się, że panie miały już wcześniej okazję się spotkać i mają nawet wspólną fotkę. Rosati, opisując tę sytuację w żartobliwy sposób, odniosła się do słynnego już afterparty Beyonce i Jaya Z z Kingą Rusin.

(...) Jak wiecie, Jane uwielbiam, podziwiam, poznałam ją jakiś czas temu i nie były w to wmieszane kapcie, ale mam z tego spotkania nawet wspólne selfie. Piszę o tym, bo Fonda jest poza tym, że wybitną aktorką i twardą babką, jest godną podziwu aktywistką, sprawdźcie na jej IG. Po drodze skorzystałam z okazji, żeby znowu odwiedzić słynny Walk of Fame i Chinese Theater - dodaje Rosati.

Chyba nie trudno się domyślić, do kogo Weronika Rosati nawiązywała, przywołując kapcie i selfie. Myślicie, że Kinga Rusin zdążyła już przywyknąć? 

RG

Więcej o:
Komentarze (42)
Weronika Rosati chwali się spotkaniem Jane Fondą i przy okazji wbija szpilę Kindze Rusin
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 10 razy 8

  Proszę bardzo:
  Pani Rossati, podobnie jak TVPiS, raczy naśmiewać się z pani Lisicy Rusin!
  Skandal w maglu!

 • mietek1910

  Oceniono 11 razy 7

  Jedna warta drugiej tak naprawdę. A to krótkie podsumowanie tegorocznych Oscarów wykonaniu Polaków:

  Rusin - totalna wiocha na salonach, opis imprezy jak u 15 latki; "patrzcie jaka ja jestem zajebista!". Przypadkowe zdjęcie z Adele, i niewybredny komentarz o zrzuceniu 30 kg, niedługo potem usunięte zapewne pod groźbą menadżera. Z jej opisu wynika że była w centrum zainteresowania; tańce z Jay Z, zazdrość o ciuchy ze strony Beyonce a nawet te spojrzenia i uśmiechy Bradleya Coopera...normalanie wszyscy skakali i rozpieszczali jakąś nieznajomą dziennikarkę z Polski.

  Rosatti - chodząca reklama torebki, biżuterii i czegoś tam jeszcze, która dostała się na charytatywny bal dzięki ww. sponsorom, którzy zakupili jej bilet w zamian za otagowanie w mediach społecznościowych. Teraz okazująca wyższość nad Rusin bo ona zna Fonde a Rusin nie zna. Kolejne zachowanie jak z podstawówki.

  Wendzikowska - kreacja jakby to ona była gwiazdą tego wieczoru i odbierała Oscara a nie przeprowadzała relację. No ale nie mogło jej przecież zabraknąć, prawda? Musiała przecież jakoś "błysnąć".

  No i na koniec: ekipa "Bożego ciała". Wydawałoby się, że to sam film, producent i aktorzy będą na pierwszym planie, niestety medialnie zostali prześcignięci przez niekwestionowaną "gwiazdę" w osobie kingi Rusin, o której podbojach nie milkną komentarze na całym świecie! A tak, ekipie nominowanej do Oscara pozostaje...pamiątkowe zdjęcie z toalety ze wspólnego oddawania moczu.

  Ależ to były "polskie" Oscary! Dosłownie!

  Brakowało chyba tylko Chajzera, który biegałby jak poparzony i nagrywał live, strzelając sobie nachalne selfie z prawdziwymi Hollowodzkimi gwiazdami, zupełnie jak taki jeden Borys na poprzedniej gali.

 • tygrys2000

  Oceniono 10 razy 6

  Chyba nie ma nic bardziej żenującego niż zakompleksione stare panie które nie różnią się w zachowaniu od swoich nastoletnich córek.

 • mer-llink

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Rosati poinformowała, że będąc w Los Angeles poszła do kina.
  A że miała aparat, Zorkę 5, to zrobiła kilka zdjęć.

 • agenciputinawon

  Oceniono 5 razy 3

  Te nasze prymitywne pustaki, zwane "celebrytami" są tak pełne kompleksu niższości, który wychodzi im razem ze słomą z butów, że aż mi ich czasem szkoda.

  PS. Tych wypocin nie czytałem, skończyłem lekturę na tytule.

 • julivert

  Oceniono 5 razy 3

  Zapasy w kisielu trwają!

 • pedro.666

  Oceniono 2 razy 2

  A ja się w weekend nachlałem z wujem Stefanem. W razie zainteresowania mediów dysponuję fotografią. Nadmieniam, że OBAJ byliśmy w kapciach!

 • bokaj

  Oceniono 2 razy 2

  Tośmy się przy okazji dowiedzieli, że cała ta warszawka to zakompleksiono-durnowate towarzystwo jest, które ma bardzo wątłe poczucie własnej wartości i sądzi, że coś znaczy tylko jak się otrze o kogoś sławnego gdzie indziej.
  Lepiej niech już zejdą ze sceny, pójdą na jakąś terapię, a na ich miejsce niech telewizornie promują bardziej dojrzałych.

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  A ja w sobotę odwiedziłem kumpla z podstawówki, nic nie wypiliśmy bo ma nowotwór krtani, powiedział, że cieszy się z każdego dnia. Rosati ani Rusin nie było.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX