Widzowie komentują materiał TVP o Kindze Rusin: Udało się, kolejne DNO żenady przebite

Internauci nie zostawili suchej nitki na TVP i wyemitowanym przez stację materiale o Kindze Rusin.

O wizycie Kingi Rusin na pooscarowej imprezie u Beyonce i Jay-a Z pisali wszyscy, a sama zainteresowana chyba nie sądziła, że jej zdjęcie z Adele wywoła aż takie zamieszanie. Część osób zazdrości dziennikarce miło spędzonego wieczoru i silnych emocji, gratulując sukcesu, część uważa, że zachowanie prezenterki było nieprofesjonalne. Chociaż Kinga Rusin stała się obiektem memów oraz żartów części środowiska, to dziennikarka mogła liczyć na Ewę Minge oraz Joannę Krupę, które stanęły w jej obronie.

Gwiazdy walczą z hejtem na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Widzowie reagują na materiał TVP

W sprawę, nie wiedzieć czemu, postanowiła włączyć się Telewizja Polska. Stacja, której zarzuca się nierzetelność i stronniczość, wyemitowała w "Wiadomościach" materiał wyśmiewający Kingę Rusin. Zaprezentowano w nim jedynie negatywne wypowiedzi internautów i osób publicznych, co oczywiście przekłamuje rzeczywistość. Żenujący materiał TVP spotkał się z ostrymi komentarzami ze strony internautów i telewidzów. Oto kilka z nich:

Totalna kpina z widzów. Nie oglądam tego g... (wiadomości) od lat, ale tego wam nie zapomnę...
Prawie jak każdy inny materiał: 50 proc. retoryki hejtu, 49 proc. propagandy i 1 proc. merytoryki. Ten 1  proc. odnosi się czasem to realnych wydarzeń - chyba tyle zbieżności z rzeczywistością.
Wstyd... Pytam, czy to odpowiednie miejsce na takie tematy? Czy telewizja publiczna powinna się zajmować hejtowaniem, wyśmiewaniem i nagonką na drugiego człowieka? Pani Rusin nie błysnęła intelektem, wyśmiewanie nałogu pana Szyca to też nie miejsce w głównym wydaniu Wiadomości. Czy dziennikarze TVP nie mają już za grosz honoru i godności? Za takie coś każecie Polakom płacić abonament? Żenada i błazenada... Dno i wodorosty.
Udało się, kolejne DNO żenady przebite, A myślałem, że bardziej już upaść nie można. Da się (...).

Internauci nawiązali również do faktu, że wszystkie materiały tworzone są za pieniądze podatników oraz do faktu przekazania 2 miliardów złotych na TVP zamiast na leczenie osób chorujących na raka.

Cieszę się, że moje pieniądze, jako podatnika, są przeznaczone na tworzenie takich materiałów... - skomentował jeden z internautów
2 miliardy piechotą nie chodzą - odpowiedział drugi.

Oglądaliście materiał TVP? Też jesteście zdania, że "DNO żenady" zostało przebite?

JP

Więcej o: