Widzowie komentują materiał TVP o Kindze Rusin: Udało się, kolejne DNO żenady przebite

Internauci nie zostawili suchej nitki na TVP i wyemitowanym przez stację materiale o Kindze Rusin.

O wizycie Kingi Rusin na pooscarowej imprezie u Beyonce i Jay-a Z pisali wszyscy, a sama zainteresowana chyba nie sądziła, że jej zdjęcie z Adele wywoła aż takie zamieszanie. Część osób zazdrości dziennikarce miło spędzonego wieczoru i silnych emocji, gratulując sukcesu, część uważa, że zachowanie prezenterki było nieprofesjonalne. Chociaż Kinga Rusin stała się obiektem memów oraz żartów części środowiska, to dziennikarka mogła liczyć na Ewę Minge oraz Joannę Krupę, które stanęły w jej obronie.

Gwiazdy walczą z hejtem na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Widzowie reagują na materiał TVP

W sprawę, nie wiedzieć czemu, postanowiła włączyć się Telewizja Polska. Stacja, której zarzuca się nierzetelność i stronniczość, wyemitowała w "Wiadomościach" materiał wyśmiewający Kingę Rusin. Zaprezentowano w nim jedynie negatywne wypowiedzi internautów i osób publicznych, co oczywiście przekłamuje rzeczywistość. Żenujący materiał TVP spotkał się z ostrymi komentarzami ze strony internautów i telewidzów. Oto kilka z nich:

Totalna kpina z widzów. Nie oglądam tego g... (wiadomości) od lat, ale tego wam nie zapomnę...
Prawie jak każdy inny materiał: 50 proc. retoryki hejtu, 49 proc. propagandy i 1 proc. merytoryki. Ten 1  proc. odnosi się czasem to realnych wydarzeń - chyba tyle zbieżności z rzeczywistością.
Wstyd... Pytam, czy to odpowiednie miejsce na takie tematy? Czy telewizja publiczna powinna się zajmować hejtowaniem, wyśmiewaniem i nagonką na drugiego człowieka? Pani Rusin nie błysnęła intelektem, wyśmiewanie nałogu pana Szyca to też nie miejsce w głównym wydaniu Wiadomości. Czy dziennikarze TVP nie mają już za grosz honoru i godności? Za takie coś każecie Polakom płacić abonament? Żenada i błazenada... Dno i wodorosty.
Udało się, kolejne DNO żenady przebite, A myślałem, że bardziej już upaść nie można. Da się (...).

Internauci nawiązali również do faktu, że wszystkie materiały tworzone są za pieniądze podatników oraz do faktu przekazania 2 miliardów złotych na TVP zamiast na leczenie osób chorujących na raka.

Cieszę się, że moje pieniądze, jako podatnika, są przeznaczone na tworzenie takich materiałów... - skomentował jeden z internautów
2 miliardy piechotą nie chodzą - odpowiedział drugi.

Oglądaliście materiał TVP? Też jesteście zdania, że "DNO żenady" zostało przebite?

JP

Więcej o:
Komentarze (43)
Widzowie komentują materiał TVP o Kindze Rusin: "Udało się, kolejne DNO żenady przebite"
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 18 razy 6

  Kapral Adamczyk zasłużył na podwyżkę - 2 mld srebrników powinny zaspokoić rosnące apetyty reżimowych siepaczy?...

 • Non Parol

  Oceniono 6 razy 4

  Dostali dwa miliardy ? No to się teraz wywdzięczają. Będzie coraz lepiej, a suweren przecież nie zaprotestuje ...

 • bahmat

  Oceniono 16 razy 4

  Nareszcie denny Kurski ma na co wydawać miliardy, starcze z Żoliborza, nie widzisz jak u Ciebie z zespole kradną i szastają naszymi, naszymi pieniędzmi, grzmij w kościele, że to prawdziwy UKŁAD.

 • jac_l_w

  Oceniono 15 razy 3

  W tej instytucji wstyd by było nawet korytarze sprzątać. Tak haniebnie źle nie było w telewizorze nawet za Szczepańskiego, czy Urbana, o Sokorskim nie wspominając.

 • krystin9

  Oceniono 2 razy 2

  Z całym szacunkiem, ale co to za "autorytety", dwie "psiapsiółki" Rusin z TVN?
  Jakaś seksmodelka z USA, znana tylko widzom TVN oraz projektantka najbardziej znana z faktu, ze jest koleżanką Kwasniewskiej.
  Dobrze, ze reszta "gwiazd" TVN wzięła sobie na "wstrzymanie".

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 6 razy 2

  W przeciągu tych kilku dni taki szum się zrobił wokół Kingi, że jako upoważniony przez mieszkańców naszego osiedla za pośrednictwem gazety wnoszę wniosek o powołanie jej na kandydata jako Prezydent, budyń nie jest tak opisywany jak ona.

 • eldemon

  Oceniono 20 razy 2

  Jak nie lubię TVP, tak tym razem materiał o tej tam Rusin Kindze, genialny był!
  Genialny był!

 • muzoman

  Oceniono 8 razy 2

  TVPomponik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX