"Wiadomości" TVP wyśmiały Kingę Rusin. Oberwało się też Szycowi. Tak żenującego materiału nie widzieliśmy już dawno
Chyba nikt nie spodziewał się, że wspólne selfie Kingi Rusin i Adele oraz relacja dziennikarki z after party w gronie gwiazd odbije się aż takim echem w mediach. W sieci zaroiło się od memów. Tym razem "Wiadomości" TVP wyemitowały materiał poświęcony prezenterce "Dzień dobry TVN".
Kinga Rusin w "Wiadomościach" TVP
"Wiadomości" od kilku lat wzbudzają kontrowersje. Wiele osób zarzuca dziennikarzom przygotowującym serwis nierzetelność i stronniczość. Materiały emitowane przez TVP wielokrotnie stawały się wiralami. Coś nam mówi, że tym razem będzie podobnie. Wszystko dlatego, że "Wiadomości" zainteresowały się Kingą Rusin, a poświęcony jej materiał został zmontowany w bardzo prześmiewczy sposób.
Materiał zaczyna się od przywołania jednego z wywiadów z Kingą Rusin. Dziennikarka podkreśliła w nim, że ceni sobie swoją prywatność.
Nie zdradzam szczegółów ze swojego życia - powiedziała.
Zdaniem dziennikarzy TVP, słowa prezenterki są już nieaktualne po tym, jak zrelacjonowała na Instagramie after party po gali wręczenia Oscarów. Fragment jej wpisu przeczytał lektor, który który modulował głos, naśladując kobiecą barwę. Zapewne miało wyjść śmiesznie, jednak efekt końcowy jest dość żenujący.
Dalej Rusin została nazwana "polską celebrytką złaknioną blichtru Hollywood". Co ciekawe, w roli eksperta pojawił się... Jarosław Jakimowicz.
Myślę, że to jest wstyd dla Polski - skomentował.
W materiale zaprezentowane zostały same negatywne wypowiedzi internautów i osób publicznych. Nie wspomniano o tym, że po stronie Rusin stanęły między innymi Joanna Krupa i Ewa Minge. Dziennikarze TVP poszli o krok dalej. Wprost usłyszeliśmy, że Kinga Rusin "gardzi Polakami". Oberwało się też Borysowi Szycowi. Aktora przedstawiono jako osobę, która słynie z problemów z alkoholem. O tym, że jest abstynentem i zagrał w "Zimnej Wojnie" nominowanej do Oscara jak widać nikt już nie pamięta.
Kinga Rusin w 'Wiadomościach' Screen z TVP
W materiale słyszymy też, że Chrissy Teigen rzekomo skomentowała zachowanie Kingi Rusin. Gdyby taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce, najpierw przeczytalibyście o tym na Plotku. TVP przytoczyła jedną z ostatnich wypowiedzi modelki, jednak nie była ona wymierzona w dziennikarkę TVN.
Materiał zakończyło wyliczanie wpadek TVN-u. Takiej żenady w telewizji publicznej nie widzieliśmy chyba od czasu spektakularnej śmierci Hanki Mostowiak.
MŁ
-
Krzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką ma być uczestniczka "Top Model". Pokazała pierścionek z brylantem!
-
Rafał Brzoska powraca na listę najbogatszych Polaków. "Największa gwiazda zestawienia". Mąż Omeny Mensah pławi się w luksusach
-
Agnieszka Chylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer gwiazd pokazał, jak mogłaby zaszaleć z wizerunkiem. Wow!
-
Horoskop dzienny - 25 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)
-
Książę Karol tęskni za wnukiem? Ma za sobą rozmowę z Meghan Markle. Nie należała do najprzyjemniejszych
- Impreza na Woronicza. Tomaszewska błyszczy w bieli, Krzan w czerni pomyliła ramówkę z sylwestrem
- Asystent Lady Gagi postrzelony w pracy! Gwiazda straciła dwa psy. Skradziono je podczas spaceru
- Ramówka TVP. Od różowej kreacji Konarskiej boli głowa, za to Manowska? Tylko ona mogła wyglądać dobrze w tej marynarce!
- Książę William i księżna Kate "są zdruzgotani"! Winni mają być Meghan Markle i książę Harry
- Córki Katarzyny Figury wyrosły. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir? Obie piękne