"Wiadomości" TVP wyśmiały Kingę Rusin. Oberwało się też Szycowi. Tak żenującego materiału nie widzieliśmy już dawno

"Wiadomości" wyemitowały materiał kompromitujący Kingę Rusin. Dziennikarze wyśmiali nie tylko prezenterkę "Dzień Dobry TVN", ale też jej kolegów ze stacji.

Chyba nikt nie spodziewał się, że wspólne selfie Kingi Rusin i Adele oraz relacja dziennikarki z after party w gronie gwiazd odbije się aż takim echem w mediach. W sieci zaroiło się od memów. Tym razem "Wiadomości" TVP wyemitowały materiał poświęcony prezenterce "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki:

Kinga Rusin w "Wiadomościach" TVP

"Wiadomości" od kilku lat wzbudzają kontrowersje. Wiele osób zarzuca dziennikarzom przygotowującym serwis nierzetelność i stronniczość. Materiały emitowane przez TVP wielokrotnie stawały się wiralami. Coś nam mówi, że tym razem będzie podobnie. Wszystko dlatego, że "Wiadomości" zainteresowały się Kingą Rusin, a poświęcony jej materiał został zmontowany w bardzo prześmiewczy sposób.

Materiał zaczyna się od przywołania jednego z wywiadów z Kingą Rusin. Dziennikarka podkreśliła w nim, że ceni sobie swoją prywatność.

Nie zdradzam szczegółów ze swojego życia - powiedziała.

Zdaniem dziennikarzy TVP, słowa prezenterki są już nieaktualne po tym, jak zrelacjonowała na Instagramie after party po gali wręczenia Oscarów. Fragment jej wpisu przeczytał lektor, który który modulował głos, naśladując kobiecą barwę. Zapewne miało wyjść śmiesznie, jednak efekt końcowy jest dość żenujący.

Dalej Rusin została nazwana "polską celebrytką złaknioną blichtru Hollywood". Co ciekawe, w roli eksperta pojawił się... Jarosław Jakimowicz.

Myślę, że to jest wstyd dla Polski - skomentował.

W materiale zaprezentowane zostały same negatywne wypowiedzi internautów i osób publicznych. Nie wspomniano o tym, że po stronie Rusin stanęły między innymi Joanna Krupa i Ewa Minge. Dziennikarze TVP poszli o krok dalej. Wprost usłyszeliśmy, że Kinga Rusin "gardzi Polakami". Oberwało się też Borysowi Szycowi. Aktora przedstawiono jako osobę, która słynie z problemów z alkoholem. O tym, że jest abstynentem i zagrał w "Zimnej Wojnie" nominowanej do Oscara jak widać nikt już nie pamięta.

Kinga Rusin w 'Wiadomościach'Kinga Rusin w 'Wiadomościach' Screen z TVP

W materiale słyszymy też, że Chrissy Teigen rzekomo skomentowała zachowanie Kingi Rusin. Gdyby taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce, najpierw przeczytalibyście o tym na Plotku. TVP przytoczyła jedną z ostatnich wypowiedzi modelki, jednak nie była ona wymierzona w dziennikarkę TVN.

Materiał zakończyło wyliczanie wpadek TVN-u. Takiej żenady w telewizji publicznej nie widzieliśmy chyba od czasu spektakularnej śmierci Hanki Mostowiak.

Więcej o:
Komentarze (370)
"Wiadomości" TVP wyśmiały Kingę Rusin. Oberwało się też Szycowi
Zaloguj się
 • mjs05

  Oceniono 73 razy 65

  "Wiadomości" to czołowy program misyjny TVP. Główna tematyka: szczucie na Polaków, plotki z życia gwiazd, Zenek Martyniuk.

 • goldberg

  Oceniono 65 razy 55

  2 MILIARDY NIE POSZŁY NA MARNE. Produkcja takich ambitnych materiałów jest kosztowna a co istotne ważniejsza niż jacyś tam chorzy na raka, którzy ledwo dyszą - oni już nie zagłosują.

 • adam3407

  Oceniono 56 razy 50

  Przelew na 2 mld wpłynął, więc zabrali się ostro do roboty

 • antypiss

  Oceniono 50 razy 42

  Szambo znowu wybiło.

 • spyderman2

  Oceniono 45 razy 41

  lichocka z obozu dudy pokazała wulgarny gest wszystkim chorym na raka Polakom i ich rodzinom. 2 miliardy poszło do tvpis która szczuje na ludzi i wychwala podłą zmianę zamiast ratować życie ludzkie. Stop podłej zmianie. wyPAD 2020!!!
  wyPAD

 • mcguirre

  Oceniono 41 razy 35

  Oto misja TVP. Za to płacimy. Za to TVP otrzymała dwa miliardy.

 • hansolo88

  Oceniono 43 razy 35

  Jacek "dej mi dwie duże bańki" Kurski szoł!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX