Kinga Rusin nie była jedyna. Chrissy Teigen przeprasza Beyonce za to, co zrobiła na jej imprezie

Chrissy Teigen również uczestniczyła w głośnej imprezie po Oscarach organizowanej przez Beyonce i Jaya-Z. Okazuje się, że nie tylko Kinga Rusin była podekscytowana tą sytuacją. Żona Johna Legenda publicznie przeprosiła gospodynię za to, jak się zachowywała.

Okazuje się, że Chrissy Teigen i Kinga Rusin bawiły się na tej samej imprezie. Choć akurat żona Johna Legenda nie opublikowała reportażu, tylko przeprosiła Beyonce za to, jak się zachowywała. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie z mężem. Okazuje się, że modelka tak uwielbia autorkę hitu "Single Ladies", że w czasie zabawy nie była w stanie nawet podejść do gospodyni.

Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Zobacz wideo

Chrissy Teigen przeprasza Beyonce

Podobno w czasie gwiazdorskiej imprezy nie można było robić zdjęć, jednak ten zakaz złamała Chrissy Teigen z Johnem Legendem. Modelka opublikowała krótkie nagranie, na którym mąż całuje ją w policzek. W opisie nawiązała do swojego zachowania podczas imprezy. Była tak zdenerwowana spotkaniem z Beyonce, że nie potrafiła się odezwać i tylko się na nią patrzyła:

Odmieniona w jedną noc! Beyonce, jeśli to czytasz, proszę wiedz, że podczas imprezy gapiłam się na ciebie cały czas i nie rozmawiałam z tobą, ponieważ byłam okropnie zdenerwowana. Bałam się, że powiem coś głupiego. Kochamy cię i dziękujemy - napisała modelka. 
 

To nie było pierwsze spotkanie Beyonce i Chrissy. Mama Luny i Milesa już wcześniej zawstydziła się przed gwiazdą. Podczas Grammy 2018 Teigen uklękła przed Bey i przeprosiła za zakłócanie jej spokoju. Modelka wspominała to zdarzenie w programie Jimmy'ego Fallona. 

Wychodząc z imprezy, pomyślałam: Musimy coś powiedzieć. Wzięłam jej ręce, nikomu tego nie robię, bo to dziwne i John powiedział: Co do cholery robisz? Wzięłam jej ręce, uklękłam i powiedziałam: Przepraszam, że przeszkadzam królowo. To było takie dziwne - wyznała u Jimmy'ego Fallona. 
 

Potem dodała, że nie ma nic lepszego na świecie, niż poznanie Beyonce na żywo. Modelka marzyła o tej chwili. 

Nie ma nic lepszego, niż Beyonce poznana osobiście… Po prostu emituje spektakularną aurą - powiedziała Chrissy Teigen. 

Na wcześniej wspomnianej imprezie po Oscarach pojawiła się także Kinga Rusin, która zamieściła zdjęcie z Adele i opisała całe wydarzenie oraz gwiazdy, które przybyły. W tym czasie Weronika Rosati była u Eltona Johna

Jak wy byście zareagowali, gdybyście spotkali Beyonce?

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.