Justin Timberlake pokazał stare zdjęcie z Jessiką Biel. Uwagę zwraca przesłodzony wpis. Chce uciszyć plotki o kryzysie?

Justin Timberlake i Jessica Biel mają za sobą trudny okres. Czy jednak zakochanym udało się zażegnać kryzys? Wpis muzyka ma nas do tego przekonać.

Justin Timberlake i Jessica Biel uchodzili za parę idealną. Dlatego kiedy w sieci ukazały się zdjęcia, na których gwiazdor obściskuje się ze swoją koleżanką, fani muzyka nie kryli zaskoczenia (szerzej pisaliśmy na ten temat TUTAJ). Czy Jessica Biel wybaczyła mężowi? Tego nie wiemy, ale jasne jest, że oboje próbują uciszyć doniesienia na temat kryzysu w ich związku. Ostatni instagramowy wpis Justina jest na to najlepszym dowodem. 

Zobacz wideo

Justin Timberlake zachwyca się Jessiką Biel

Justin Timberlake z okazji walentynek zamieścił na swoim Instagramie stare zdjęcie z Jessiką Biel. Fotografii towarzyszył bardzo osobisty wpis. 

Wróćmy do naszego pierwszego roku razem. Nietrudno wyczytać to z mojej twarzy!!! - napisał. 

W dalszej części posta muzyk złożył ukochanej walentynkowe życzenia i wyznał jej miłość.  

Kocham cię, moja zabawna Walentynko. Każdego dnia jest czternasty! - czytamy.
 

ZOBACZ TEŻ: Jessica Biel czuła się upokorzona i zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin. "Chciała, aby wziął na siebie odpowiedzialność"

Jessica Biel odpowiada

Jessica Biel nie napisała nic pod wpisem męża. Muzyk doczekał się jednak odpowiedzi. Aktorka zamieściła ją na swoim Instagramie, publikując zdjęcie, na którym gwiazdor trzyma ich syna w ramionach. 

Moje walentynki. Kocham was, chłopaki - napisała pod fotą. 
 

Myślicie, że wpisy Biel i Timberlake'a uciszą plotki o ich rzekomym kryzysie w związku? A może te miłosne, przesłodzone wyznania do prawdziwy dowód, że zakochani wszystko sobie już wyjaśnili i znów są ze sobą szczęśliwi? Mamy nadzieję, że ta druga opcja jest prawdziwa. 

AG