Skruszony Justin Timberlake zaczął komentować zdjęcia Jessiki Biel. Słodkie? Nic z tego. Fani są rozwścieczeni

Justin Timberlake prawdopodobnie czuje wyrzuty sumienia po tym, jak został przyłapany na spotkaniu z Alishą Wainwright. Teraz walczy o żonę. W jaki sposób? Zaczął na przykład komentować jej zdjęcia na Instagramie.

Pod koniec listopada do mediów trafiły zdjęcia, na których Justin Timberlake okazuje sobie czułości z inną kobietą. Choć od 2012 roku jest w związku małżeńskim z Jessiką Biel, to na spotkaniu z koleżanką z planu, Alishą Wainwright, trzymał ją za rękę. Jego żona poczuła się upokorzona i zmusiła męża do publicznych przeprosin. Teraz on próbuje ratować swój związek i odbudować jej zaufanie.

Justin Timberlake komentuje zdjęcia Jessiki Biel na Instagramie

Piosenkarz robi to w każdy możliwy sposób. Jedną z jego metod na wkupienie się ponownie w łaski żony jest komentowanie jej zdjęć na Instagramie. Aktorka dodała ujęcie z sesji zdjęciowej, na którym pozuje w sportowym stroju i siedzi na piłce do ćwiczeń. Przy okazji reklamuje sklep internetowy, do skorzystania usług którego namawia fanów.

Wśród komentujących znalazł się jej mąż. Pozostawił emotikony w kształcie serc i zakochanej buzi.

Komentarz Justina Timberlake'aKomentarz Justina Timberlake'a Screen z Instagram.com/ jessicabiel

Jak widać, jego komentarz wywołał spore poruszenie wśród fanów aktorki. Internauci stanęli w obronie Jessici i zaatakowali piosenkarza. Zwrócili się do niego, żeby się opanował i ogarnął.

Justin, ogarnij się.
Mam nadzieję, że Jessica zdecyduje się na rozwód z tobą. Ona jest za dobra dla ciebie.
Odstaw alkohol, nie służy ci - zwracają się do gwiazdy.

Niektórzy jednak próbowali tłumaczyć krytykom, że Justin przeprosił żonę i wyraził skruchę, dlatego powinni być dla niego bardziej łaskawi i zapomnieć o tym, że zranił Jessikę.

Uważacie, że jego sposób jest dobry?

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Justin Timberlake po randce z inną kobietą zaczął komentować zdjęcia Jessiki Biel
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 8 razy 8

  A po jaką cho**rę w ogóle mieszać się do życia tych ludzi i komentować? Po jaką cho**rę przeżywać, to co się dzieje w ich związku, jakby dotyczyło to najbliższego członka rodziny? Co ludziom do tego, czy ta kobieta mu wybaczy czy nie? To ich życie i ich związek. Jakby tak ci znani mieli słuchać swoich fanów, to aż strach pomyśleć jak ich życie miałoby wyglądać. A ci, zamiast sobie odpuścić, to przeżywają ich związek, jakby we własnym życiu nie mieli problemów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  W sumie to szkoda mi jej. Sprawia wrażenie bardzo ogarniętej kobiety i widać że jej sodówa nie uderzyła do głowy, i co by tu dużo nie mówić naturalnie piękna nie wyszpachlowana jak inne. 😊A Justin niech się buja.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  A może tak zostawmy ich życie prywatne w spokoju i skupmy się na swoim własnym? Taki tylko pomysł rzucam ;)

 • Gość: JOANNA Wiśniewska

  0

  Justin don't worry live is a only funy game I love you and You music it's very cool Joanna Wiśniewska Toruń Poland

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 3 razy -3

  Ona tępa dzida a on zawsze był uciszony i spokojny .To się i nie dziwie że wkoñcu ma dosyć tego .Dobry z niego mężczyzna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX