Justin Timberlake z koleżanką z planu w dwuznacznej sytuacji. Nowe zdjęcia nie uciszą plotek o kryzysie w związku. Fotograf znów go przyłapał

W weekend świat obiegły zdjęcia Justina Timberlake'a spędzającego wieczór z koleżanką z planu. Piosenkarz od siedmiu lat jest mężem Jessiki Biel. Czy to koniec wielkiej miłości? Mamy najnowsze zdjęcia artysty.

Justin Timberlake i Jessica Biel nie mieli łatwych początków. Para kilka razy się rozstawała, ale ostatecznie piosenkarz zdecydował oświadczyć się ukochanej. Piosenkarz i aktorka pobrali się, wspólnie wychowują synka. W weekend okazało się, że nad ich związkiem zawisły ciemne chmury.

Justin Timberlake przyłapany z koleżanką z planu

Artysta jest obecnie na planie swojego nowego filmu "Palmer". W weekend został przyłapany na balkonie razem ze swoją ekranową partnerką, Alishą Wainwright. Koleżeństwo? Wiele osób widząc zdjęcia, uznało, że między parą jest "coś więcej". Na fotografiach Justin trzyma młodą aktorkę za rękę, ona swobodnie opiera się na jego kolanie. Plotki o kryzysie z Biel podsycił fakt, ze na palcu Timberlake'a nie widać obrączki.

W pewnym momencie złapał ją za rękę i położył na kolanie. Potem delikatnie zaczęła głaskać go po nodze - powiedział świadek zdarzenia w rozmowie z "The Sun".

Justin nie skomentował zdarzenia, ale fotografom udało się zrobić mu nowe zdjęcia, na których widać, jak zdenerwowany rozmawia przez telefon i poirytowany tłumaczy coś swojemu rozmówcy. Czyżby żona wymagała wyjaśnień? Oczywiście tego nie wiemy, ale z całą pewnością możemy stwierdzić, że Timberlake nie wygląda na osobę w dobrym humorze.

Myślicie, że faktycznie jego związek przeżywa kryzys?

Jeśli Justin faktycznie się zakochał, nie będzie pierwszym, który znalazł nową miłość na planie. Te gwiazdy także pokochały swoich filmowych partnerów:

Zobacz wideo

jm