Jessica Biel czuła się upokorzona i zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin. "Chciała, aby wziął na siebie odpowiedzialność"

Justin Timberlake wystosował oświadczenie w odpowiedzi na pojawiające się plotki na temat jego romansu. Okazuje się, że wymusiła to na nim Jessica Biel.

Justin Timberlake i Jessica Biel uchodzili za idealne małżeństwo, zwłaszcza od narodzin ich syna Silasa. Mówiło się, że chłopiec umocnił ich miłość i nie widzą poza nim i poza sobą świata. Kilkanaście dni temu jednak pojawiły się plotki, że w ich życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej. Piosenkarz został bowiem przyłapany na flirtowaniu z koleżanką z planu. Wystosował wprawdzie przeprosiny, ale jak się okazuje, nie z własnej woli.

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do napisania oświadczenia

Gwiazdor opublikował na Instagramie post, w którym skomentował dwuznaczną sytuację uchwyconą przez paparazzi. Wyjaśnił, że nic złego nie miał w planach, a zachowania jakie nie powinny mieć miejsca, były spowodowane zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.

Nic się nie wydarzyło pomiędzy mną i moją koleżanką z pracy. Wypiłem za dużo tamtej nocy i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chcę dawać swojemu synowi. Przepraszam moją cudowną żonę, że musiała znaleźć się w tak niezręcznej sytuacji.

Echa całej sprawy mimo to nie milkną. Jak podaje "US Weekly", do wystosowania oświadczenia zmusiła Timberlake'a żona. 

Jessica zachęciła Justina do opublikowania oświadczenia na Instagramie, ponieważ czuła się zawstydzona jego działaniami i chciała, aby wziął na siebie odpowiedzialność”

- powiedział źródło, zwracając uwagę, że para jest "zjednoczona".

Jak myślicie, czy małżeństwo jednej z najpopularniejszych par światowego show-biznesu wisi ma włosku, czy faktycznie kochają i szanują się jak do tej pory?

CW

Polskie gwiazdy również łączyły się w pary. Zobaczcie, kto w przeszłości miał się ku sobie: 

Zobacz wideo