Justin Timberlake przeprasza żonę za dwuznaczne czułości z koleżanką z planu. "Wypiłem za dużo tamtej nocy. Żałuję swojego zachowania"

Justin Timberlake zabrał głos w sprawie swojego dwuznacznego zachowania z koleżanką z planu. Wystosował oświadczenie, w którym przeprasza swoją żonę.

Justin Timberlake kilka dni temu został przyłapany przez fotoreporterów podczas dwuznacznego spotkania z koleżanką z planu, Alishą Wainwright. Para była widziana późnym wieczorem w jednym z barów w Nowym Orleanie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie czułości, jakie sobie okazywali. Pamiętajmy, że Justin jest żonaty. Teraz się tłumaczy.

Justin Timberlake przeprasza

Justin Timberlake zdecydował się przerwać milczenie i odnieść się do krążących plotek. Wystosował oświadczenie do mediów, w którym przeprasza za swoje zachowanie, tłumacząc tym samym, że za dużo wypił. 

(...) Nic się nie wydarzyło pomiędzy mną i moją koleżanką z pracy. Wypiłem za dużo tamtej nocy i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chce dawać swojemu synowi. Przepraszam moją cudowną żonę, że musiała znaleźć się w tak niezręcznej sytuacji... - czytamy na Instagramie piosenkarza.
 

Jak informuje "E!", Jessica Biel owszem czuła się zakłopotana sytuacją, jednak ta nie sprawi, że małżeństwo się rozpadnie. To tylko chwilowy kryzys.

Przypominamy zapomniane związki gwiazd:

Zobacz wideo

RG