Ewa Greś nie żyje. Aktorka znana z "Na Wspólnej" miała 44 lata

Ewa Greś nie żyje. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" odeszła 10 lutego.

Ewa Greś odeszła w wieku 44 lat. Przyczyna jej śmierci nie jest znana. Najczęściej mogliśmy ją podziwiać na deskach Teatru Żydowskiego. Czasami pojawiała się także na ekranie. Dzięki serialowi "Na Wspólnej" zyskała rozpoznawalność. 

Ewa Greś nie żyje

Ewa Greś była absolwentką Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Wydziału Malarstwa i Grafiki na ASP w Gdańsku. Grała w wielu teatrach, m.in. w Olsztynie, Zakopanem i Rzeszowie. Najczęściej mogliśmy spotkać ją w tych warszawskich: Syrena i Żydowskim. W tym ostatnim pracowała od 2007 roku. 

Informacją o śmierci Ewy podzielił się jeden z popkulturowych profili na Facebooku:

Nie żyje artystka Teatru Żydowskiego - Ewa Greś. Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką wrażliwością i kulturą grania. Kilka miesięcy temu składając jej życzenia urodzinowe, napisałem, że to kobieta, w której oczach kryje się tajemnica. [...] Cieszyła się, mając wokół siebie ludzi. Miała dopiero czterdzieści cztery lata... Tak bardzo mi przykro, że nigdy więcej nie zobaczę jej już w teatrze. Wiem, że to zabrzmi melodramatycznie, ale wierzę, że ona jest gdzieś tutaj obok nas, za taflą szkła. Nie potrafimy jej zobaczyć, ale ona jest. - czytamy.

Na ekranie pojawiła się w filmie "Raport" z 2001 roku i serialu "Na Wspólnej". Jej ostatni występ telewizyjny miał miejsce w 20018 roku. Zagrała w spektaklu pt. "Matki".

BO

Więcej o: