Wojciech Malajkat pogrążony w żałobie. Odeszła mama aktora

Wojciech Malajkat przeżywa trudne chwile, a to za sprawą śmierci jego mamy. Pojawił się nekrolog.

Wojciech Malajkat jest lubianym polskim aktorem, który wielką sympatię zyskał dzięki występom w "Listach do M". Aktor ma teraz wielkie powody do smutku. Właśnie zmarła jego mama, o czym dowiedzieliśmy się z nekrologu. 

Wojciech Malajkat w żałobie

Wojciech Malajkat jest nie tylko aktorem, a również rektorem Akademii Teatralnej w Warszawie. To właśnie przyjaciele z Akademii złożyli aktorowi oficjalne kondolencje i zamieścili w sieci nekrolog.

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej... "Szczere wyrazy współczucia dla Jego Magnificencji Wojciecha Malajkata Rektora Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie z powodu śmierci Mamy Wspieramy Pana Rektora w zniesieniu bólu, który tylko czas może złagodzić. Pedagodzy, studenci oraz pracownicy Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i Filii w Białymstoku - czytamy w nekrologu.

Niewyjaśnione śmierci gwiazd. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

5 lat temu zmarł ojciec aktora, o czym ten opowiedział w jednym z wywiadów. O tacie zawsze mówił w wielkim szacunkiem. 

Mój ojciec jest Niemcem, a mama pochodziła z Kurpiów. Spotkali się w Mrągowie. W dzieciństwie tata przeżył straszne rzeczy. Rosjanie rozłączyli go z rodzicami, gdy miał 14 lat. Nigdy już ich nie zobaczył. Był traktowany jak niewolnik. Ale nie było w nim jadu, nie skarżył się. Przyjmował swój los z wewnętrzną siłą. Chyba to po nim odziedziczyłem- mówił wówczas Malajkat. 

Aktorowi i wszystkim jego najbliższym składamy największe wyrazy współczucia. 

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.