Melania Trump znów odrzuciła czułości Donalda Trumpa. Prezydent chciał ją pocałować. Niezręczny moment uchwycili fotoreporterzy

Donald Trump chciał pocałować Melanię Trump. Ta jednak nie była zadowolona z takiego obrotu sprawy i szybko ostudziła zapędy męża. Zobaczcie sami.

O tym, że Donald Trump i Melania Trump przechodzą kryzys, a w ich związku nie dzieje się dobrze, mówiło się od dawna. Według ostatnich doniesień para prezydencka nie dzieli już ze sobą jednej sypialni (więcej na ten temat TUTAJ). Melania Trump również kilka razy publicznie odrzuciła czułości męża. Wygląda na to, że Donald Trump się jednak tym nie zraził i dalej próbuje całować żonę na oczach fotoreporterów. Takie gesty nie ocieplają jednak jego wizerunku. Wprost przeciwnie... Melania dba o to, by świat wiedział, że nie darzy męża gorącym uczuciem. 

Niefortunny pocałunek Melanii Trump i Donalda Trumpa

Donald Trump 6 lutego miał powód do szczęścia. Amerykański Senat uniewinnił go od obu zarzutów w ramach procedury impeachmentu (TUTAJ wyjaśnienie). Zadowolony z takiego obrotu sprawy prezydent USA, po swojej przemowie w Białym Domu, na scenę zaprosił Melanię Trump. Chciał bowiem podziękować żonie i dzieciom za wsparcie.

Chcę przeprosić moją rodzinę za to, że musieli przejść przez fałszywy, zgniły układ z kilkoma bardzo złymi i chorymi ludźmi - grzmiał.

Kiedy prezydent pomagał Melanii wejść na podest, pochylił się tak, by ją pocałować. Pierwsza dama w tym momencie jednak odruchowo odwróciła głowę, by uniknąć pocałunku. Ostatecznie Trump pocałował ją w policzek. Niezręczny moment uchwycili oczywiście fotoreporterzy (zdjęcie w naszej galerii). 

Wygląda na to, że plotki o kryzysie w małżeństwie Trumpów mają w sobie ziarno prawdy. 

AG 

Donald Trump jako filmowa gwiazda. Zobacz, w jakich filmach wystąpił prezydent USA:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.