Melania Trump nie śpi z Donaldem Trumpem. Ich sypialnie są na innych piętrach Białego Domu

Najnowsza biografia Melanii Trump odkrywa przed nami kolejne tajemnice. Para prezydencka USA nie śpi razem, a ich apartamenty są nawet na innych piętrach.

Związek Melanii Trump i Donalda Trumpa od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. Początkowo spekulowano, że modelka związała się z biznesmenem jedynie dla jego pieniędzy, jednak ich relacja trwa już od ponad 20 lat. Co jest kluczem ich szczęścia? 

Melania Trump nie śpi z Donaldem Trumpem

Reporterka CNN Kate Bennett napisała biografię amerykańskiej pierwszej damy pt. "Free, Melania". Autorka w publikacji wyraźnie zaznacza, że para prezydencka nie śpi razem, a co więcej - ma osobne sypialnie i to na różnych piętrach.

Melania ma swój własny pokój na trzecim piętrze, w którym kiedyś mieszkała mama Michelle Obamy. Teraz to właśnie tam urzęduje Pierwsza Dama, która dodatkowo ma jeszcze do dyspozycji prywatną siłownię i osobny pokój przypominający gabinet kosmetyczny.

Donald ma swój osobny apartament na drugim piętrze Białego Domu. Wynika z tego, że para prezydencka spędza wspólnie czas głównie podczas oficjalnych spotkań, a prywatnie żyją już nieco dalej od siebie. Czyżby to dzięki temu udało im się wytrzymać razem już 20 lat? 

Donald i Melania Trumpowie rozdają cukierki na Halloween:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (62)
Melania Trump nie śpi z Donaldem Trumpem. Ich sypialnie są na innych piętrach Białego Domu
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 27 razy 17

  Kiedyś w bogatych domach małżonkowie spali w różnych sypialniach ( a biedni z dziećmi i innymi członkami rodziny i t.d. w jednym ciasnym pomieszczeniu ). I mnie te osobne sypialnie bardzo podobają się. Coś w tym jest...

 • Gość: Anna

  Oceniono 17 razy 13

  Każde ma swoje życie i swoich partnerów a na potrzeby prezydenckie udają że są razem tzn stoją obok siebie i już... Teraz dużo takich układów niestety....

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 12 razy 10

  Co jest kluczem ich szczęścia? To samo co za czasów Teodory – żona cesarza bizantyńskiego Justyniana I Wielkiego. Ona lubiła luksus a że dla męża, cesarza porzuciła zawód prostytutki, nie musiała długo żałować.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 7 razy 7

  "Melania Trump nie śpi z Donaldem Trumpem."
  Hmm a skad wiadomo ze nie jest odwrotnie? ze to donald nie sypia z melania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX