Melania Trump na kajaki wybrała się w botkach od Christiana Louboutina. Ich cena? Do tanich nie należały

Melania Trump pojawiła się podczas imprezy plenerowej, której uczestnikami byli skauci. Na tę okazję wybrała botki od znanego projektanta. Pasowały na tę okazję?

Melania Trump słynie ze swojego zamiłowania do mody. Nic w tym dziwnego, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Ameryki była wszak kiedyś wziętą modelką. Żona Donalda Trumpa często pojawia się więc strojach od największych projektantów. Tym razem, podczas spotkania ze skautami w stanie Wyoming z okazji spływu rzeką Snake, pokazała się światu w botkach od Christiana Louboutina.

Melania Trump na spływie kajakowym w butach na obcasie

Trzeba przyznać, że Melania fantastycznie się w nich prezentowała. Zamszowe buty, zasłaniające kostkę, do tanich jednak nie należały. Jedna para tych cudeniek kosztuje aż tysiąc dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje niemal 4 tysiące złotych. Inną sprawą jest, czy takie obuwie było odpowiednie na spływ kajakowy?

Na tym jednak nie koniec. Melania Trump na spływie pojawiła się w... białych spodniach marki J.Brand. Zestawiła je z jasnym golfem i kurtką od Rag & Bone. Ładnie ale raczej mało praktycznie. 

No cóż, wygląda na to, że Melania chyba zapomniała już, jak powinien wyglądać strój na kajaki. 

To nie jedyna stylizacja Melanii Trump warta zapamiętania. Zobaczcie sami. 

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: