Melania Trump na kajaki wybrała się w botkach od Christiana Louboutina. Ich cena? Do tanich nie należały

Melania Trump pojawiła się podczas imprezy plenerowej, której uczestnikami byli skauci. Na tę okazję wybrała botki od znanego projektanta. Pasowały na tę okazję?

Melania Trump słynie ze swojego zamiłowania do mody. Nic w tym dziwnego, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Ameryki była wszak kiedyś wziętą modelką. Żona Donalda Trumpa często pojawia się więc strojach od największych projektantów. Tym razem, podczas spotkania ze skautami w stanie Wyoming z okazji spływu rzeką Snake, pokazała się światu w botkach od Christiana Louboutina.

Melania Trump na spływie kajakowym w butach na obcasie

Trzeba przyznać, że Melania fantastycznie się w nich prezentowała. Zamszowe buty, zasłaniające kostkę, do tanich jednak nie należały. Jedna para tych cudeniek kosztuje aż tysiąc dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje niemal 4 tysiące złotych. Inną sprawą jest, czy takie obuwie było odpowiednie na spływ kajakowy?

Na tym jednak nie koniec. Melania Trump na spływie pojawiła się w... białych spodniach marki J.Brand. Zestawiła je z jasnym golfem i kurtką od Rag & Bone. Ładnie ale raczej mało praktycznie. 

No cóż, wygląda na to, że Melania chyba zapomniała już, jak powinien wyglądać strój na kajaki. 

To nie jedyna stylizacja Melanii Trump warta zapamiętania. Zobaczcie sami. 

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Komentarze (36)
Melania Trump na kajaki wybrała się w botkach od Christiana Louboutina. Ich cena? Do tanich nie należały
Zaloguj się
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 32 razy 22

  A w czym miala iść? Boso? Bym byl Melanią (czyt. żoną miliardera i głowy światowego mocarstwa) to tez bym sobie od labutena przyodział! A tak to kierwa CCC... 😁

 • marcin5050

  Oceniono 19 razy 17

  przecież (co wynika ze zdjęć) ona do żadnego kajaka nie wsiadła, bo też i nie taki był cel/program eventu .To bylaby groteska, gdyby ustroiła się w sztormiak i kalosze

 • kupidon

  Oceniono 22 razy 16

  będzie miała 60 lat, to włoży wellingtony jak królowa Elżbieta...., teraz niech sobie nosi, co chce, stać ja na to i wygląda też dobrze

 • friend1967

  Oceniono 10 razy 8

  To bardziej styl jeździecki, takie zestawienie jest i wspaniałe i eleganckie, ale mało wyszukane, gdy mówimy o spływie kajakowym. Ale i tak dobrze, że nie założyła prostackich kozaków lub co gorsza kaloszy.

 • Gość: k

  Oceniono 9 razy 7

  "w botach"???
  Co to jest?

 • 0roman0

  Oceniono 12 razy 6

  Dziwne. Im Donald dalej tym szerszy uśmiech.

 • Gość: Mia

  Oceniono 10 razy 6

  A co miała założyć? Buty z dyskontu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX