Melania Trump jest inspiracją dla wielu kobiet. Jedna z nich, by wyglądać jak Pierwsza Dama USA, wydała na operacje ponad 65 tys. dolarów

Claudia Sierra zapragnęła wyglądać jak - według niej - najpiękniejsza kobieta świata, czyli Melania Trump. By upodobnić się do idolki, poddała się wielu zabiegom upiększającym. Suma operacji przekroczyła... 65 tys. dolarów!
Claudia Sierra Claudia Sierra screen YouTube

Claudia Sierra

Claudia Sierra mieszkająca na co dzień w Teksasie, uważa, że najpiękniejszą kobietą na świecie jest Melania Trump. W pewnym momencie swojego życia zapragnęła wyglądać jak ona i poddała się licznym zabiegom. Powiększyła usta, zmieniła kolor włosów i znacznie schudła. 

Claudia Sierra
screen YouTube

Melania Trump, Claudia Sierra Melania Trump, Claudia Sierra screen YouTube

Specjalny dokument

Claudia wystąpiła nawet w specjalnym dokumencie, gdzie pokazano, jak przechodzi niektóre zabiegi. Za wszystkie zapłaciła łącznie ponad 65 tys. złotych.

Naszym zdaniem Teksanka nie przypomina Pierwszej Damy USA. Jednak nie tylko ona zdecydowała się upodobnić do swojej idolki. Takich przypadków jest znacznie więcej.

'Zombie Angelina' ma nowe wcielenie. Sahar Tabar wygląda teraz jeszcze straszniej niż poprzednio 'Zombie Angelina' ma nowe wcielenie. Sahar Tabar wygląda teraz jeszcze straszniej niż poprzednio sahartabar_offcial / instagram

Sahar Tabar - sobowtór Angeliny Jolie

O Sahar Tabar świat usłyszał kilka lat temu, kiedy zaczęła lansować się w sieci jako "zombie Angelina". Trzeba przyznać, że na zdjęciach rzeczywiście do złudzenia przypominała Jolie w upiornym wydaniu. Jak się później okazało, przerażający wygląd nie był wynikiem operacji plastycznych a odpowiedniego makijażu i programów graficznych.

'Zombie Angelina',  Sahar Tabar
sahartabar_offcial / instagram

'Zombie Angelina',  Sahar Tabar
sahartabar_offcial / instagram

Sonia - sobowtórka Kim Kardashian Sonia - sobowtórka Kim Kardashian screen Instagarm / @soniaxfyza

Sonia Ali - sobowtór Kim Kardashian

Sonia Ali jest blogerką, której specjalnością są porady kosmetyczne i makijaż. Pochodząca z Londynu kobieta od kilku lat mieszka na stałe w Dubaju, gdzie wraz ze swoją siostrą nagrywają filmy makijażowe. Ich konto śledzi ponad milion użytkowników, na co z pewnością wpłynął fakt, iż Sonia wygląda rzeczywiście identycznie, jak Kim Kardashian.

Leo Blanco, sobowtór Michaela Jacksona Leo Blanco, sobowtór Michaela Jacksona Screen / Instagram / Leo Blanco

Leo Blanco - sobowtór Michaela Jacksona

Leo Blanko, 22-letni Argentyńczyk, naśladuje nie tylko sposób ubierania Michaela Jacksona, ale też taniec i mimikę. Chłopak ma na koncie również skomplikowane operacje plastyczne!

Leo Blanco, sobowtór Michaela Jacksona
Screen / Instagram / Leo Blanco

Przyznał, do tej pory wydał ponad 30 tysięcy dolarów, tylko po to, by upodobnić się do swojego idola.

Gabi DeMartino Gabi DeMartino Instagram/gabi

Gabi DeMartino - sobowtór Ariany Grande

Podobieństwo Gabrielli DeMartino do piosenkarki zauważyła sama gwiazda. Ariana zaprosiła 23-latkę do wzięcia udziału w teledysku do utworu "Thank U, Next". 

Wyświetl ten post na Instagramie.

pumpkin spiced hair & drink ??????

Post udostępniony przez Gabi DeMartino (@gabi) Sie 21, 2019 o 2:29 PDT

Dziewczyny podobnie się ubierają, mają niemal takie same fryzury. Internauci nazywają Gabi klonem Ariany Grande.

Brittany Williams Brittany Williams Instagram/sur__b

Brittany Williams - sobowtór Beyonce

Brittany Williams pochodzi z Detroit. Jest niezwykle podobna do Beyonce, przez co też popularna. Ludzie potrafią ją zaczepiać na ulicy i prosić o autografy.