Weronika Rosati żegna Kirka Douglasa. Opowiedziała o ich spotkaniu. "Podchodzę, uśmiecham się i kładąc rękę na słynnej klacie mowię"

Śmierć Kirka Douglasa wyjątkowo dotknęła Weronikę Rosati, która miała okazję poznać kiedyś aktora. Po jego odejściu zamieściła pełen emocji wpis.

Weronika Rosati jest pasjonatką starego, amerykańskiego kina. Aktorka od lat w wywiadach zaznacza, że lepiej odnalazłaby się w dawnych czasach, a jej największą idolką jest Elizabeth Taylor. Nie ma się więc czemu dziwić, że tak emocjonalnie pochodzi do odejścia swoich ukochanych artystów. 

Weronika Rosati żegna Kirka Douglasa

Ulubionym aktorem starego, amerykańskiego kina dla Weroniki Rosati od zawsze był Kirk Douglas. Gdy aktorka dowiedziała się o jego śmierci, zamieściła na Instagramie obszerny post, w którym żegna swojego idola, a także przybliża nieco jego sylwetkę. 

(...) Ja wiem, że to nie jest ktoś, kogo możecie znać pracę, życiorys, filmy, ale uwierzcie mi - to była ostatnia prawdziwa gwiazda kina złotego wieku Hollywood. Jak to się mówi " they don't make them like that anymore baby". Kirk Douglas- mój idol. Mój crush (ktoś widział go w „ piękny i zły"? Boski) - zaczyna Rosati.

Czy Weronika Rosati jest gotowa na nową miłość?:

Zobacz wideo

Aktorka wspomina, że miała zaszczyt poznać Kirka Douglasa osobiście. Nie było to jednak takie łatwe. Musiała nieco nagiąć zasady, ale udało jej się. 

Był gościem festiwalu TCM wiele lat temu- prezentował film, miał spotkanie z publicznością- cudem dostałam na to bilet. Postanowiłam, że muszę jakoś go poznać, że to jedyna szansa- tak- jak totalna fanka. Skończył spotkanie schodzi ze sceny, idzie za kulisy. Intuicja mi mówi gdzie mam iść, więc idę- idę ciemnym korytarzem na zapleczu. Nagle, jak w filmie, przede mną w świetle wyłania się Kirk. Podchodzę, uśmiecham się i kładąc rękę na słynnej klacie "Spartacusowej" mówię: " musiałam Cię poznać i musiałam Cię dotknąć"- odśmiechnął się i z błyskiem w oczach mówi " ja też się cieszę, że Cię poznałem- kontynuuje aktorka.

Weronika Rosati nie kryje swojego żalu. Według aktorki to ostatnia osoba ze złotej ery Hollywood.

Chce mi się płakać-z tęsknoty, nostalgii, z żalu, z bezsilności. Bo to jest koniec pewnej ery. Żegnaj Kirk, dziękujemy za wspaniałe filmy, za wspaniałe książki, dziękujemy za to, co zrobiłeś dla kolejnych pokoleń- podsumowała

Kirk Douglas nie żyje

Kirk Douglas zmarł w środę 5 lutego br. O jego śmierci media poinformował jego syn Michael. Aktor niedawno skończył 103 lata. Odszedł w swojej willi, w Beverly Hills. Prawdopodobnie zmarł z przyczyn naturalnych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędą się oficjalne uroczystości pogrzebowe. 

RG

Więcej o:
Komentarze (15)
Poruszona Weronika Rosati żegna Kirka Douglasa na Instagramie. "Chce mi się płakać"
Zaloguj się
 • cmjw

  Oceniono 10 razy 8

  Ona ma na prawdę coś z głową. To niezwykle ważne spotkanie na pewno pan Kirk wspominał jeszcze na łożu śmierci. Jej kariera w Hollywood to też śmiech na sali, widać, że po prostu latała tam za gwiazdami, bo nawet bycie duperką obleśnego Weinsteina nie pomogło w graniu w filmach. Jeszcze to wywyższanie, że szary lud może go nie znać, ale ona taka światowa, że się w nim kochała.

 • rain0

  Oceniono 7 razy 7

  czyli p. Weronika może bez pytania kłaść ręce na czyjeść klacie, aha. przemocowe zachowanie.

 • prawdaprawdaprawda

  Oceniono 7 razy 5

  Wiadomości o śmierci Kirka Douglasa jakoś tutaj nie zauważyłem, ale informacja o tym jak się z tego powodu nabzdyczyła "gwiazdeczka" będzie wisieć pewnie ze trzy tygodnie.

 • heelntoe

  Oceniono 7 razy 5

  Czy to przypadkiem nie jest molestowanie?? Jakbym tak ja położył rękę na jakiejś slynnej kobiecej "klacie" to by się skończyło hashtagami #metoo. Serio mówię, ta laska ma coś z głową, tak znienacka rzuca się na starszych facetów i ich obłapuje, i jeszcze się tym publiczne chwali. Coś nie halo pod kopułą.

 • ganska

  Oceniono 7 razy 5

  Egzaltowana kretynka. Forma jej wpisów potwierdza podejrzenia, że nie ma matury.

 • pislamabad

  Oceniono 8 razy 4

  Toksyczna wariatka z koziej d..y - tu kogoś widziała, tam dotknęła, z kimś niby miała grać, czyjeś kolczyki dotknęła, tamten wszedł jej w kadr, do innego się onanizowała...

 • grazynkanovak

  Oceniono 7 razy 3

  Miłośniczko starych dziadorów- który był lepszy Weinstein czy Kirk Douglas?

 • art_102

  Oceniono 6 razy 2

  "Ja wiem, że to nie jest ktoś, kogo możecie znać pracę, życiorys, filmy..." - powiedziała o Kirku Douglasie Rosatka.:)))))))

  Kobieto! - nie mierz innych swoją miarą...
  Ty jesteś kimś kogo pracy i filmów nie znamy, a od Kirka się odczep.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX