Weronika Rosati zazwyczaj mocno się maluje, ale tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się bez makijażu. Powinna robić to częściej!

Weronika Rosati rzadko stawia na naturalny look, ale teraz pokazała się fanom na Instagramie bez makijażu. Wygląda pięknie!

Weronika Rosati przyzwyczaiła nas do mocnych makijaży. Zazwyczaj aktorka najchętniej podkreśla oczy - stawia na mocno wytuszowane rzęsy, czasem cienie do powiek i eyeliner. Teraz zdecydowała się zrobić wyjątek i na Instastories zaprezentowała się bez make-upu.

Weronika Rosati bez makijażu

Aktorka zdecydowała się opowiedzieć na Instastories o zabiegu, któremu się poddała w jednej z klinik. Oczywiście mowa o zabiegu upiększającym, dlatego Weronika Rosati pokazała się bez grama makijażu. My dziwimy się, dlaczego robi to tak rzadko.

Weronika RosatiWeronika Rosati Instagram/weronikarosati

Warto dodać, że Weronika Rosati jest kolejną gwiazdą, która bez oporów pokazuje się bez make-upu w social mediach. Regularnie robi to Olga Kalicka, Anna Lewandowska czy Ewelina Lisowska. Cieszy nas to, bo w końcu po co ukrywać naturalne piękno pod grubymi warstwami kosmetyków?

 KM

Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie. Teraz obie komentują:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (42)
Weronika Rosati bez makijażu na Instagramie. To wyjątkowo rzadki widok
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 17

  Nie wiem ile ta klinika zapłaciła Rosati za reklamę (a raczej ANTY-REKLAMĘ !), ale nawet 1 zł byłoby za dużo ! Rosati wygląda koszmarnie, jak zniszczona papierosami i alkoholem 55-latka !!!

 • Gość: mix

  Oceniono 21 razy 11

  Nie, nie wygląda pięknie. Jak zawsze wygląda na steraną życiem i bourbonem femme fatale.

 • Gość: lol

  Oceniono 16 razy 6

  Botoksy jest brzydko usta wykrzywiają.

 • Gość: Lilka

  Oceniono 10 razy 4

  Wygląda okropnie! Jestem w jej wieku,a wyglądam o niebo lepiej! Zdecydowanie przesadziła z chirurgią plastyczną! Bez makijażu spokojnie bym jej dała z 55 lat! Nie rozumiem dlaczego kobiety tak się krzywdzą 😕

 • Gość: Olek

  Oceniono 3 razy 3

  Wyglada na chorą...:( w makijazu wyglada zle a bez makijazu az zal kobity. Chciala wygodnie i leniwie zyc z alimemtow bogatego dziada, ale nie wyszlo po jej mysli. To moze przytlaczac

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 3

  wygląda staro i smutno.

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 2

  to wyjatkowo rzadki okaz...

 • lech40

  Oceniono 2 razy 2

  A czy ona już wybrała sobie kolejnego faceta, o którym nic nie wie: czy żonaty, czy ma dzieci na boku i czy jest sadystą ?

 • axermann

  Oceniono 2 razy 2

  Po ustach widać że ssie wybornie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX