Weronika Rosati zazwyczaj mocno się maluje, ale tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się bez makijażu. Powinna robić to częściej!

Weronika Rosati rzadko stawia na naturalny look, ale teraz pokazała się fanom na Instagramie bez makijażu. Wygląda pięknie!

Weronika Rosati przyzwyczaiła nas do mocnych makijaży. Zazwyczaj aktorka najchętniej podkreśla oczy - stawia na mocno wytuszowane rzęsy, czasem cienie do powiek i eyeliner. Teraz zdecydowała się zrobić wyjątek i na Instastories zaprezentowała się bez make-upu.

Weronika Rosati bez makijażu

Aktorka zdecydowała się opowiedzieć na Instastories o zabiegu, któremu się poddała w jednej z klinik. Oczywiście mowa o zabiegu upiększającym, dlatego Weronika Rosati pokazała się bez grama makijażu. My dziwimy się, dlaczego robi to tak rzadko.

Weronika RosatiWeronika Rosati Instagram/weronikarosati

Warto dodać, że Weronika Rosati jest kolejną gwiazdą, która bez oporów pokazuje się bez make-upu w social mediach. Regularnie robi to Olga Kalicka, Anna Lewandowska czy Ewelina Lisowska. Cieszy nas to, bo w końcu po co ukrywać naturalne piękno pod grubymi warstwami kosmetyków?

 KM

Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie. Teraz obie komentują:

Zobacz wideo
Więcej o: