Maja Plich pozuje w samej bieliźnie. Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała, jak wyglądała tuż po porodzie. Dosyć odważne zdjęcie

Maja Plich zaskoczyła swoich fanów. Licencjonowana pani detektyw pochwaliła się nietypowym zdjęciem. Pokazała, jak wyglądała tuż po urodzeniu swojego syna Krzysztofa Juniora.

Związek Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich od zawsze wzbudzał spore zainteresowanie mediów. Relacja detektywów była często wystawiona na próbę, szczególnie wtedy, kiedy byłe partnerki Rutkowskiego posądzały go o złe traktowanie lub zdrady. Maja za każdym razem broniła swojego wybranka i uznawała, że są to jedynie pomówienia. Ponad pół roku temu stanęła z Krzysztofem na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak" temu związkowi. Jak chwali się w mediach społecznościowych - nie żałuje tej decyzji. 

Pamiętacie zawrotną sumę, którą Rutkowski przeznaczył na ślubną uroczystość? 

Zobacz wideo

Maja Plich pozuje w bikini po porodzie

Trzeba przyznać, że fotografia, którą podzieliła się Maja Plich na swoim Instagramowym profilu, może wzbudzić zazdrość wśród jej obserwatorek. Licencjonowana pani detektyw cofnęła się w czasie i pokazała zdjęcie sprzed sześciu lat - miesiąc po urodzeniu swojego syna Krzysztofa Juniora. 

Maja pozuje w samej bieliźnie i chwali się poporodową figurą. Kobieta próbowała zmotywować fanki do tego, aby nie bagatelizowały zbędnych kilogramów. Przyznała się, że w każdej ciąży przytyła 35 kg, ale była w stanie powrócić do formy. 

To zdjęcie zostało zrobione miesiąc po urodzeniu Juniora, a w każdej ciąży przytyłam po 35 kg. Można? Można wszystko!

Mobilizacja Mai i praca, którą włożyła w to, żeby zrzucić zbędne kilogramy, robią wrażenie. Myślicie, że motywacja żony Krzysztofa Rutkowskiego będzie pomocna użytkowniczkom Instagrama? 

BWO

Więcej o:
Komentarze (7)
Maja Plich pozuje w samej bieliźnie. Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała, jak wyglądała tuż po porodzie. Odważne zdjęcie
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 2 razy 2

  Parcie na szkło. Nic tylko wszędzie parcie na szkło. Każda celebrytka musi wszystkim coś udowadniać. Jak nie to jak wygląda jej brzuch po porodzie, to znowu jak wyglądają albo nie wyglądają uroki macierzyństwa. Jak nie to czy jest szczęśliwa czy jest nieszczęśliwa, to znowu to, czy znów pokłóciła się z facetem czy się nie pokłóciła. Wszędzie muszą coś udowadniać.Wszystko to takie porąbane.

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  opuchlizna poporodowa zostala na twarzy. Czy Rutkowski sypia na stojaco przypiety pasami do sciany? Aby utrzymac ta piekna fryzure jest skazany na cierpienie. Czupryny to by mu Donald Trump pozazdroscil...

 • Krzysztof Kowalski

  Oceniono 1 raz 1

  Można też spać że starym kolesiem który mógłby być twoim ojcem... Można? Wszystko można... Tyle, że to obrzydliwe

 • acu52

  Oceniono 1 raz 1

  A pokazała jak wygląda jej piczka po porodzie. Jeżeli nie, to już czas...Żeby nie było, nie czytałem "artykułu", od razu z tytułu na dyskusję.

 • voyteko

  0

  Maja Plich pozuje w samym tylko ubraniu, a malzonek jest odwazny po odwaznych choc malo waznych zdjeciach...

 • panna.mela.konfacela

  0

  Przecież to Racewicz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX