Wiemy, jak będzie wyglądała księżna Diana w "The Crown". Są pierwsze zdjęcia z planu

Informacja, że księżną Dianę zagra młoda, nieznana aktorka, wzbudziła wiele kontrowersji. Teraz możemy zobaczyć zdjęcia z planu i - jak się okazuje - to był strzał w dziesiątkę.

Serial "The Crown" cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego zatem, że wszyscy wyczekują kolejnych sezonów i pojawienia się nowych postaci. Na ten moment na platformie Netflix dostępne są trzy sezony serialu, jednak zapowiedziany jest już czwarty, który ukaże się w dalszej części 2020 roku.

Księżna Diana na planie serialu "The Crown"

To właśnie w nim pojawi się wyczekiwana postać uwielbianej księżnej Diany. Kto wcieli się w jej rolę?

Rolę Diany zagra Emma Corrin, brytyjska aktorka, która z wyglądu łudząco przypomina Dianę. 23-latka ma w sobie tę samą charyzmę i wdzięk, co księżna. Co ciekawe, jest również tego samego wzrostu. Mierzy 173 cm. Emma urodziła się w Tunbridge Wells w hrabstwie Kent. Choć nie ma na koncie wielu ról, mogliśmy zobaczyć ją np. w serialu "Grantchester".

Kiedy ogłoszono, że to właśnie Emma Corrin zostanie księżną Dianą, mogliśmy usłyszeć m.in. takie słowa z ust twórcy serialu:

Emma to błyszczący talent, błyskawicznie przykuła naszą uwagę, kiedy zgłosiła się do roli Diany Spencer. Ma w sobie niewinność i piękno młodej Diany, potrafi też, dla kontrastu, zagrać postać bardzo złożoną, kobietę, która przeistacza się z anonimowej nastolatki w największą ikonę swojej generacji - mówił Peter Morgan odpowiedzialny za tworzenie "The Crown".

5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że w czwartym sezonie serialu będziemy mogli zobaczyć początek relacji księcia Karola i Diany, ich ślub oraz podróż do Australii, którą para odbyła w 1983 roku. Skład reszty obsady na razie pozostaje bez zmian. Królową Elżbietę II zagra ponownie Olivia Colman, w księżniczkę Małgorzatę wcieli się Helena Bonham-Carter, a księciem Karolem pozostanie Josh O'Connor.

Czwarty sezon zbliża się wielkimi krokami i czekamy, aż Netflix ogłosi dokładną datę. Zdjęcia Emmy wcielającej się w Dianę możecie zobaczyć w naszej galerii.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.