"The Crown". Nareszcie wiadomo, kto zagra księżną Dianę. Jest to spore zaskoczenie

To już pewne - Emma Corrin wcieli się w postać księżnej Diany w serialu "The Crown". Kim jest ta piękna blondynka? Okazuje się, że to dopiero początkująca aktorka.

Czy mówi Wam coś Emma Corrin? Z pewnością nie, bo na tę chwilę jest to jeszcze mało znana aktorka. Ale coś nam się wydaje, że teraz jej kariera ruszy do przodu w zatrważającym tempie. Powód? Emma Corrin zagra księżną Dianę w serialu Netliksa "The Crown". Poznajcie ją bliżej. 

Zobacz wideo

Emma Corrin zagra księżną Dianę. Kim jest? 

Być może zastanawia Was teraz, dlaczego produkcja zdecydowała się właśnie na Emmę. Otóż, ich zdaniem 23-letnia aktorka ma w sobie tę samą charyzmę, a przy tym też dziewczęcość i wdzięk, co Diana. Co ciekawe, jest również tego samego wzrostu, jak księżna. Mierzy 173 cm

Jak donoszą zagraniczne media, Netflix nie chciał, by aktorka wcielająca się w postać Diany, była kojarzona z innymi produkcjami. Dlatego postawili na Emmę, która nie ma na swoim koncie zbyt wielu ról. Oficjalnie informacja o angażu młodej aktorki została już potwierdzona przed twórców "The Crown" na Twitterze, a niebywale radosną nowiną pochwaliła się także sama Corrin. 

Jestem przyklejona do serialu i wieść, że stanę się częścią tak utalentowanej aktorskiej rodziny jest do mnie nie dotarła. Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat był znaczący i inspirujący. Praca na planie produkcji Petera Morgana to świetna okazja na jej bliższe poznanie i postaram się oddać jej sprawiedliwość - napisała na swoim Instagramie. 
 

Emma urodziła się w Tunbridge Wells w hrabstwie Kent. Ma dwóch młodszych braci: 20-letniego Richarda oraz 17-letniego Charlesa. Jej mama pracuje jako terapeutką od mowy ciała i języka. Ojciec jest biznesmenem. 

My już nie możemy doczekać się, by w końcu zobaczyć księżną Dianę, czyli tak naprawdę Emmę w serialu "The Crown". Waszym zdaniem to dobry wybór? 

Emma CorrinEmma Corrin screen Instagram/@emmalouisecorrin

Emma CorrinEmma Corrin screen Instagram/@emmalouisecorrin

Emma CorrinEmma Corrin screen Instagram/@emmalouisecorrinDH

Więcej o: