Kuba Wojewódzki promuje czytelnictwo na luksusowym jachcie. Swoją autobiografię skomentował wymownie. "Autor znakomity, ale..."

Kuba Wojewódzki to mól książkowy, jakich mało. Okazuje się, że dzienniakarz czyta nawet podróżując luksusowym jachtem.

Dowodami na popularność Kuby Wojewódzkiego są nie tylko jego emitowany od lat talk show, ale także konto na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad milion osób. W ostatnim czasie dziennikarz regularnie wrzuca do sieci fotki z egzotycznych wojaży. Jedną z nich wykorzystał do umoralnienia swoich obserwatorów.

Kuba Wojewódzki zachęca do czytania książek

Kuba Wojewódzki lubi od czasu do czasu podkreślić, że jest intelektualistą. Ostatnio przypomniał o tym publikując zdjęcie, na którym czyta książkę. Uwagę zwraca otoczenie. Dziennikarz od kilku dni zwiedza Gwadelupę z luksusowego jachtu.

Tak wygląda, drogie dzieci, coraz bardziej ekskluzywne hobby dla nielicznych... Czytanie książek - napisał prowokacyjnie pod zdjęciem z wakacji.

Przy okazji Kuba zdradził też, że jego lubione książki to: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Samotność długodystansowca" oraz "Piękni dwudziestoletni". Jeden z internautów zdziwił się, że Wojewódzki nie wymienił swojej "Nieautoryzowanej Autobiografii". Dziennikarz szybko się do tego odniósł.

Autor znakomity, ale bohater nędzny - skwitował żartobliwie.

Lubicie poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego?

Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Zobacz wideo
Więcej o: