Szczupłe nogi Kuby Wojewódzkiego w ogniu krytyki. "Ta chudość przeraża". Dziennikarz nie wytrzymał i obraził jedną z fanek. Przesadził?

O tym, że Kuba Wojewódzki umie wbić szpilę wiedzą chyba wszyscy. Czy to oznacza, że może obrażać innych?

Kuba Wojewódzki słynie ze swojego kąśliwego poczucia humoru. Jak można się domyślać, nie wszyscy je podzielają. Dziennikarzowi wielokrotnie zdarzało się już obrażać innych. Tym razem oberwało się puszystym kobietom.

Kuba Wojewódzki kontra fanka

Dowodami na popularność Kuby Wojewódzkiego są nie tylko jego emitowany od lat talk show, ale także konto na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad milion osób. Showman regularnie wrzuca do sieci nowe fotki. Często wchodzi też w interakcje z fanami. Te nie zawsze kończą się miło.

 

Ostatnie zdjęcie Kuby na Instagramie poruszyło jego obserwatorów. Wielu z nich uważa, że dziennikarz jest za szczupły i ma "nogi jak nastolatek". Wojewódzki odpowiadał dzielnie i dyplomatycznie na komentarze, ale jeden z nich musiał zaboleć go szczególnie.

Weź chłopie nabierz ciała trochę, bo ta "chudość" przeraża...
Tak zwykle piszą kobiety z nadwagą... - odpowiedział.

Oba komentarze były nie na miejscu, jednak Kuba jako osoba publiczna mógłby pokazać, że na hejt wcale nie trzeba odpowiadać w ten sam sposób. Nie tylko obraził internautkę, ale też przyczynił się do utrwalenia krzywdzących stereotypów.