Kuba Wojewódzki pozuje bez okularów, a internauta zwrócił mu uwagę: "Musisz przyhamować z tym kryzysem wieku". Dziennikarz zareagował

Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie, na którym pozuje bez okularów. W takim wydaniu świętował nadejście Nowego Roku. Jeden z użytkowników Instagrama zwrócił mu uwagę, a dziennikarz odpowiedział filozoficznie.

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że w ogóle nie czuje się na swój wiek. Choć w tym roku skończy 57 lat, to preferuje młodzieżowy styl ubierania się oraz wybiera sporo od siebie młodsze partnerki. Wielu internautów co jakiś czas wypomina mu to, że przechodzi kryzys wieku. Tak też się stało pod zdjęciem, za pośrednictwem którego złożył swoim fanom życzenia noworoczne.

Kuba Wojewódzki odpowiada fanowi

Na ujęciu pozuje bez okularów, co jest dość rzadkim widokiem. Ten dodatek bez wątpienia jest jego znakiem charakterystycznym. Na głowie ma za to ozdobę noworoczną, na której znajduje się napis "Happy New Year".

Życzenia mam z głowy... #stlucia #newyear #2020 - zażartował.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani dziennikarza również składają mu życzenia i przesyłają pozdrowienia. Jednak jak wspomnieliśmy wcześniej, jeden z użytkowników Instagrama zwrócił uwagę na jego zachowanie:

Jakub. Musisz przyhamować z tym kryzysem wieku przekraczającego średni, ale baw się dobrze - napisał.

Wojewódzki nie pozostawił tej uwagi bez odpowiedzi. Brzmi ona:

Kryzys wieku średniego to wymówka wszystkich tych, których życie to jeden wielki kryzys.

Kuba Wojewódzki ma konflikt z wieloma z gwiazdami. Zobaczcie, z kim toczył wojnę:

Zobacz wideo

Jego refleksja podzieliła internautów. Jedni gratulują mu dystansu i chwalą za ciętą ripostę, a inni za to uważają, że potwierdził, że od dawna przechodzi kryzys wieku. A Wy do której grupy należycie?

AW