Najbogatsza rozwódka Rosji wzięła kolejny ślub. Koszt ceremonii to siedem milionów dolarów. Szczegóły robią wrażenie, suknia też. Królewska!

Darja Żukowa ma szczęście zarówno w finansach, jak i w miłości. Rosjanka po raz kolejny powiedziała "tak" miliarderowi.

Darja Żukowa do niedawna była najbogatszą singielką w Rosji. Była żona rosyjskiego miliardera Romana Abramowicza poszła do ołtarza. Tym razem powiedziała "tak" Stavrosowi Niarchosowi. Mężczyzna pochodzi z Grecji i, tak jak poprzedni wybranek Żukowej, jest miliarderem.

Darja Żukowa znów po ślubie

Bajkowy ślub pary odbył się w piątek w luksusowym kurorcie St. Moritz w Szwajcarii. Zakochanym zależało na tym, aby zachować jak najwięcej prywatności. Z tego właśnie powodu goście dowiedzieli się o terminie oraz miejscu ceremonii w ostatniej chwili. Jak donosi Daily Mail, na weselu, które kosztowało ponad siedem milionów dolarów, bawiło się 300 gości. Wśród nich nie zabrakło sławnych znajomych par, między innymi Kate Hudson, Orlando Blooma i Stelli Maxwell.

W ten szczególny dzień Darja Żukowa przywdziała białą kreację z domu mody Valentino. Uwagę zwraca efektowny tren.

 

Darja Żukowa i jej miłości

W 2008 roku Darja Żukowa wyszła za Romana Abramowicza. Ich małżeństwo przetrwało dziewięć lat. Przy rozstaniu kobieta dostała 92 miliony dolarów. Dzięki takiej sumce nie musiała martwić się o przyszłość ani swoją, ani dwojga dzieci.

Żukowa niedługo cieszyła się statusem rozwódki. Już w rok po rozwodzie związała się z kolejnym miliarderem, Stavrosem Niarchosem. Niespełna dwa lata później para postanowiła zalegalizować związek. Darja w przeszłości była modelką, teraz jest przedsiębiorcą i zajmuje się projektowaniem ubrań. Jej mąż za to jest wnukiem greckiego armatora Stavrosa Spyrosa Niarchosa, który pozostawił po sobie wielomiliardową fortunę.

Życzymy dużo miłości!

Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent.

Zobacz wideo
Więcej o: