Ewa Wachowicz chwali się nowymi zdjęciami z urlopu na Bali. Nie zabrakło odważnych fotek w bikini. Fani nie kryją zachwytu. "Piękna kobieta"

Ewa Wachowicz pokazała nowe zdjęcia ze swoich wakacji, które spędza na Bali. Fotografie zachwyciły jej fanów i wcale się nie dziwimy.

Ewa Wachowicz spędza urlop na Bali i dodała na Instagram zdjęcia, które od razu zachwyciły jej followersów. W ogóle nas to nie dziwi, bo na fotografiach możemy podziwiać nie tylko piękne widoki, ale i szczęśliwą Ewę Wachowicz. 

Ewa WachowiczEwa Wachowicz instagram.com/ewawachowicz

Ewa Wachowicz na Bali

Gwiazda udowadnia, że zdrowy styl życia, obfitujący w aktywność fizyczną, zdecydowanie popłaca. Ewa Wachowicz może pochwalić się bowiem zgrabną sylwetką i świetną formą, co od razu widać na zdjęciach.

Ewa WachowiczEwa Wachowicz instagram.com/ewawachowicz

Ewa śmiało pozowała w romantycznych, zwiewnych kreacjach oraz nie bała się pokazać ciała w kobiecym bikini. To znak, że treningi nie tylko poprawiły jej figurę, ale również dodały pewności siebie i wpłynęły też na samopoczucie.

Ewa WachowiczEwa Wachowicz instagram.com/ewawachowicz

Radosne zdjęcia celebrytki od razu zwróciły uwagę jej fanów, którzy nie pozostali względem nich obojętni. Sekcja komentarzy pełna jest komplementów i zachwytów odnośnie wyglądu dziennikarki.

Wspaniale Pani wygląda.
Piękna kobieta na tle pięknego krajobrazu.
Wygląda pani bosko - piszą fani. 

W pełni zgadzamy się z tymi komentarzami! 

MZ

Ewa Wachowicz rozpoczęła sezon świąteczny. Pokazała pierniczki.

Zobacz wideo
Więcej o: