Adele i Harry Styles są parą?! Spędzili razem wakacje na Karaibach. Piosenkarce dopisywał świetny humor

Adele wybrała się na wakacje na Karaiby. Podczas urlopu towarzyszyli jej przyjaciele, w tym Harry Styles. Od momentu, kiedy do mediów trafiły ich wspólne zdjęcia, nie cichną plotki.

Odkąd Adele w pierwszej połowie zeszłego roku rozwiodła się z mężem Simonem Koneckim, jej życie znacznie się zmieniło. Piosenkarka nie tylko mocno schudła - do tej pory straciła ponad 10 kg - lecz także zaczęła się bawić. W marcu razem z Jennifer Lawrence odwiedziły klub dla gejów, gdzie wzięła udział w muzycznym konkursie. Spotykała się także z kilkoma mężczyznami, w tym m.in. z brytyjskim raperem Skepta. Jednak żaden z nich nie zajął na dłużej miejsca w jej sercu. 

Adele i Harry Styles na wspólnych wakacjach

Aktualnie gwiazda przebywa na wakacjach na Karaibach, gdzie świetnie się bawi. Razem z nią wybrali się także jej przyjaciele. Na wyspie Anguilla na plaży towarzyszyli jej Harry Styles i James Corden. Tym samym pojawiły się domysły, czy Adele i byłego członka One Direction coś łączy? Zwłaszcza, że piosenkarz także jest singlem! Co prawda nie zostali przyłapani na czułościach, jednak po minie piosenkarki widać, że świetnie czuła się w jego towarzystwie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Nie jest też tajemnicą, że Styles chętnie poznaje nowe kobiety. Lista partnerek, z którymi się spotykał, jest dość imponująca. Znajdują się na niej takie gwiazdy jak Cara Delevingne (byli razem w 2012 roku) czy Taylor Swift (tworzyli parę w latach 2012-2013). Plotkowano też o jego romansie z Kendall Jenner. Choć oni zaprzeczali, że coś ich łączy, to w latach 2013-2016 często mogliśmy zobaczyć ich wspólne zdjęcia.

Nie tylko Adele spektakularnie schudła. Pamiętasz, że te gwiazdy także kiedyś ważyły więcej?:

Zobacz wideo

Myślicie, że Adel i Harry pasowaliby do siebie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.