Ozzy Osbourne w bardzo złym stanie? Amerykańskie media: Nie poznaje swojej rodziny. Jest oświadczenie Kelly Osbourne

Ozzy Osbourne w ostatnim czasie miał problemy zdrowotne, dlatego był zmuszony odwołać kilka koncertów. Amerykańskie media donoszą, że stan muzyka bardzo się pogorszył. Te plotki zdementowała jego córka Kelly Osbourne.

Ozzy Osbourne przez dłuższy czas zmagał się z problemami zdrowotnymi. Wydawało się jednak, że udało mu się dojść do siebie - zaczął nawet udzielać się w mediach, chętnie publikując nowe treści na Instagramie. Zza oceanu dotarły teraz jednak do nas niepokojące wieści.

Ozzy Osbourne w bardzo złym stanie? Kelly Osbourne dementuje

Portal Radar Online ogłosił, że muzyk leży na łożu śmierci, zmagając się z ciągłym bólem chce jak najszybciej zakończyć swoje cierpienie. Podobno Ozzy nie poznał nawet swojej żony Sharon:

Ozzy cały dzień leży w łóżku i majaczy. Nie poznaje członków swojej rodziny. Raz na widok Sharon powiedział: „Kim jesteś?” - podaje Radar Online.

Na szczęście te informacje okazały się nieprawdziwe. Doniesienia skomentowała Kelly Osbourne na instagramowej relacji. Napisała, że jej ojciec ma się bardzo dobrze i brzydzą ją takie wpisy. 

Miałam cudowny start 2020 roku. Wyszłam na lunch z rodziną. Spędziłam resztę dnia śmiejąc się i przebywając z moim tatą. Wróciłam do domu i przeczytałam obrzydliwe artykuły, o tym że mój tata jest na "łożu śmierci". Czasami media przyprawiają mnie o mdłości! To nie tajemnica, że mój tata miał trudny rok, ale do cholery, to totalne bzdury - napisała córka Ozzy'ego. 

Kelly OsbourneKelly Osbourne screen Instagram/kellyosbourne

Mamy nadzieję, że u artysty jest wszystko w porządku i nie musimy obawiać się o jego stan zdrowia. 

DK

ZOBACZ: Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Zobacz wideo