Sylwia Grzeszczak błyszczała na sylwestrze TVN w Warszawie. Miała na sobie aż trzy kreacje. Jedna z nich była diamentowa

Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd sylwestra TVN w Warszawie. Wokalistka zachwyciła aż trzema kreacjami. Która była lepsza?

Sylwia Grzeszczak wystąpiła na Placu Bankowym w Warszawie na sylwestrze TVN. Zaśpiewała swoje największe hity, ale to jej kreacje najbardziej przyciągały uwagę. Jedna wyglądała, jakby była wysadzana diamentami.

Sylwia Grzeszczak na scenie sylwestra 2019 TVN

Trzy kreacje, dwie różne projektantki i jedna Sylwia Grzeszczak. Wokalistka na warszawskiej scenie na Placu Bankowym zaprezentowała się zjawiskowo. Na ten wyjątkowy wieczór wybrała garnitur od Violi Piekut wysadzany tysiącami drobniutkich kryształków. Błyszczała cała - od stóp do głów, jak diament.

Jak rakieta! - chwaliła się Grzeszczak na Instagramie.

Przy tej kreacji postawiła tylko na mocny makijaż oka, dzięki czemu zrównoważyła swój look. Diamentowe kolczyki i burza loków idealnie współgrały z garniturem z głębokim dekoltem.

Jednak co to by był za sylwester bez kolejnych sukni. Patrycja Kujawa zaprojektowała kolejne, w tym jedną wysadzaną cekinami, ze zwiewną spódnicą:

Na warszawskiej scenie Sylwia Grzeszczak zaprezentowała jeszcze trzecią kreację, czarną i drapieżną. Która z nich najbardziej się wam podobała?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (18)
Sylwia Grzeszczak błyszczała na sylwestrze TVN w Warszawie. Miała na sobie aż trzy kreacje. Jedna z nich była diamentowa
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Właśnie tak się zastanawiam co ona zrobiła z twarzą, nie poznałam jej😶😶

 • Gość: Jola

  Oceniono 12 razy 6

  Dlaczego nikt jej nie powie, że wygląda jak topielica w tej platynie, tylko fałszywie schlebiają jej, że jest podobna do Juli Roberts?

 • Gość: mkmk

  Oceniono 5 razy 5

  fatalnie wygląda w tym kolorze włosów i chyba coś majstrowała z twarzą

 • Gość: Hanna

  Oceniono 4 razy 4

  Wyglada po prostu fatalnie,a szkoda! Kto tej kobiecie doradził taka zmianę powinien się wstydzić Była z nielicznych wokalistek,która miała ładny kolor włosów,fajna fryzurę i świetny wokal Jak można komuś zrobić taka krzywdę Ps.Owszem,jest duże podobieństwo do Roberts,ale nie w tych włosach!

 • Gość: M.n.

  Oceniono 4 razy 4

  A taka fajna dziewczyna była....była.....szkoda...

 • Gość: giga

  Oceniono 18 razy 4

  akurat jej przypadek jest dowodem na to, ze kasa przydaje sie do poprawiania urody, byla brzydka, teraz wyglada lepiej

 • Gość: Niom

  Oceniono 5 razy 3

  Ale ją te siwe włosy postarzają, ale może Liber ma fantazję na granny.

 • krzych.korab

  Oceniono 4 razy 2

  Mam jedno marzenie. Niech naczy sie dykcji. Chciałbym i to nie tylko ja, moja rodzina poza małolatami którzy znają jej teksty w wersji pisanej, też nie rozumie o czym ona śpiewa. Czasem rozumiemy jakies pojedyncze słowa. Faktem jest że nie tylko ona popełnia ten błąd. Może dlatego młode pokolenie woli bebłać po angielsku bo polski jest dla nich językiem obcym i ciążkim do nauczenia się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX