Sylwia Grzeszczak błyszczała na sylwestrze TVN w Warszawie. Miała na sobie aż trzy kreacje. Jedna z nich była diamentowa

Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd sylwestra TVN w Warszawie. Wokalistka zachwyciła aż trzema kreacjami. Która była lepsza?

Sylwia Grzeszczak wystąpiła na Placu Bankowym w Warszawie na sylwestrze TVN. Zaśpiewała swoje największe hity, ale to jej kreacje najbardziej przyciągały uwagę. Jedna wyglądała, jakby była wysadzana diamentami.

Sylwia Grzeszczak na scenie sylwestra 2019 TVN

Trzy kreacje, dwie różne projektantki i jedna Sylwia Grzeszczak. Wokalistka na warszawskiej scenie na Placu Bankowym zaprezentowała się zjawiskowo. Na ten wyjątkowy wieczór wybrała garnitur od Violi Piekut wysadzany tysiącami drobniutkich kryształków. Błyszczała cała - od stóp do głów, jak diament.

Jak rakieta! - chwaliła się Grzeszczak na Instagramie.
 

Przy tej kreacji postawiła tylko na mocny makijaż oka, dzięki czemu zrównoważyła swój look. Diamentowe kolczyki i burza loków idealnie współgrały z garniturem z głębokim dekoltem.

Jednak co to by był za sylwester bez kolejnych sukni. Patrycja Kujawa zaprojektowała kolejne, w tym jedną wysadzaną cekinami, ze zwiewną spódnicą:

 

Na warszawskiej scenie Sylwia Grzeszczak zaprezentowała jeszcze trzecią kreację, czarną i drapieżną. Która z nich najbardziej się wam podobała?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.