Syn Seana Penna ma już 26 lat i jest bardzo podobny do ojca. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia

Hooper Penn nie do końca podąża śladami ojca, ale odziedziczył po nim urodę. Przystojny?

Koniec roku to czas, kiedy wiele gwiazd decyduje się na krótki urlop. Polscy celeberyci ruszyli więc do Zakopanego, a ich amerykańscy koledzy z branży na Karaiby. W popularnym kurorcie St. Barts wypoczywa obecnie między innymi Sean Penn wraz z synem, Hooperem Jackiem. Przypomnijmy, że 26-latek jest owocem związku aktora z Robin Wright.

Sean Penn i jego syn wyglądają jak bracia

Jak można się domyślać, zima na Karaibach jest bardzo łagodna. Panowie postawili więc na letnie, adekwatne do pogody stylizacje. Jeśli wierzyć relacjom świadków, to panom towarzyszy Dylan Frances, 28-letnia córka Penna.

 
 

W przypadku Seana i Hoopera powiedzenie "jaki ojciec, taki syn" pasuje idealnie. Podobieństwo widać gołym okiem! Syn aktora ma co prawda na koncie kilka mniejszych ról filmowych, ale nie zapowiada się na to, żeby miał zrobić karierę porównywalną do taty. Niestety, od czasu do czasu słyszy się też o jego problemach z narkotykami, a to z pewnością nie ułatwi mu przebicia się do pierwszej ligi Hollywood. Zobaczcie zdjęcia Seana i jego syna w galerii. 

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Zobacz wideo
Więcej o: