Nie żyje Ari Behn, członek rodziny królewskiej. Jeden z oskarżycieli Kevina Spacey'ego popełnił samobójstwo

W święta Bożego Narodzenia, media obiegła informacja o śmierci Ariego Behna, norweskiego pisarza i byłego męża księżnej Marty Ludwiki.

Ari Behn w latach 2002-2017 był mężem norweskiej księżniczki Marty Ludwiki. Z zawodu był pisarzem, specjalizującym się w dramatach. Zmarł 25 grudnia 2019 roku. Dramaturg najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Ari Behn nie żyje

Ari Behn miał być ofiarą aktora Kevina Spacey'ego, który podobno molestował pisarza. Do całej sytuacji miało dojść w 2007 roku podczas gali wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. Ari Behn opowiedział o całej sytuacji 10 lat później, gdy Kevin po raz pierwszy został oskarżony. 

Kondolencje do rodziny i księżniczki Marty Ludwiki płyną z całej Norwegii. Oświadczenie wydał Król Harald V, który chciał uczcić pamięć zmarłego.

Jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy go poznać. Niezwykle nam smutno, że wnuki straciły ukochanego ojca. Składamy kondolencje jego rodzicom i rodzeństwu, którzy także stracili syna i brata.

Podobne oświadczenie wydała również premier Norwegii Erna Solberg i urząd księcia The office of the Crown Prince.

Natomiast księżniczka Marta Ludwika nie skomentowała śmierci byłego męża. Przypomnijmy, że Marta i Ari mają trójkę dzieci. Obecnie księżniczka jest w związku z przewodnikiem duchowym i szamanem Durekiem Verrettem.

BO

Poniżej możecie zobaczyć niewyjaśnione śmierci gwiazd. 

Zobacz wideo
Więcej o: