Gosia Baczyńska pokazała zdjęcia z przymiarek z Olgą Tokarczuk. "Pierwsza i od razu sukces". Widać, że świetnie się razem bawiły

Olga Tokarczuk odebrała Literacką Nagrodę Nobla w sukni od Gosi Baczyńskiej. Projektantka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z przymiarek.

O literackim Noblu dla Olgi Tokarczuk media rozpisują się od tygodni. We wtorkowe popołudnie laureatka oficjalnie odebrała nagrodę w Sztokholmie. 

ZOBACZ TEŻ: Olga Tokarczuk odebrała literackiego Nobla w przepięknej kreacji Gosi Baczyńskiej. Klasa!

O jej wygląd w tym wyjątkowym dniu zadbali polscy projektanci. Na oficjalnej gali wręczenia nagród pisarka pojawiła się w kreacji Gosi Baczyńskiej. Projektantka przygotowała dla niej czarną, długą suknię z ozdobną stójką. Kreacja ta idealnie podkreśliła modowy styl i charakter Tokarczuk. Przypomnijmy, że na bankiecie królewskim ma się natomiast pojawić w projekcie Tomasza Ossolińskiego

Gosia Baczyńska pokazała zdjęcia z przymiarek z Olgą Tokarczuk

Po zakończeniu gali Gosia Baczyńska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z noblistką, które zrobiła w trakcie przymiarek. Widać, że obie panie były wówczas w doskonałych nastrojach.

Pierwsza i jedyna przymiarka okazała się sukcesem. Olga, jak widać, uśmiecha się. I ja też - napisała w poście Baczyńska.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów.

Piękne kobiety, piękna suknia z klasą - czytamy.
Wyglądała przepięknie. 

Z powyższymi opiniami nie sposób się nie zgodzić, prawda?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.