Patrycja Markowska w jednej kreacji na dwóch imprezach. "Dawno nie czułam się tak elegancko i wyjątkowo"

Patrycja Markowska pojawiła się w poniedziałek na dwóch imprezach w tej samej kreacji. Gwiazda miała na sobie białą, bardzo elegancką sukienkę. Jak sama przyznała, czuła się wyjątkowo.

Patrycja Markowska od zawsze unikała medialnych wyjść, udzielania wywiadów, czy opowiadania o swoim żuciu prywatnym. Tak naprawdę wiemy o niej niewiele, poza tym, że wiedzie szczęśliwe życie artystki, matki i partnerki. Ostatnio jednak gwiazda zrobiła wyjątek i pojawiła się na dwóch imprezach jednego wieczoru. Na obu ściankach prezentowała się fenomenalnie. 

Patrycja Markowska na dwóch imprezach

Poniedziałkowy wieczór artystka spędziła bardzo aktywnie. Najpierw wybrała się na Róże Gali, gdzie razem z Grzegorzem Markowskim odebrała nagrodę za płytę "Droga", a zaraz po tym pojawiła się na gali Kobieca i Męska Marka Roku. 

 

Obie imprezy odbywały się w tym samym momencie, więc Patrycja nie miała czasu, by zmienić kreację. Dwa razy pozowała więc w białej sukience z rozcięciem z prawej strony. Wyglądała zjawiskowo, na co nie omieszkali zwrócić uwagi fani. 

W każdej stylizacji wyglądasz obłędnie, ale w tej sukience wyglądasz jak anioł!
Wyglądałaś przepięknie! Cudownie Ci w jasnych kolorach!

Markowska po powrocie do domu sama pochwaliła się zdjęciami ze ścianek. Jeden z postów opisała następująco: 

Dawno nie czułam się tak elegancko i wyjątkowo.

Warto dodać, że Patrycja to kolejna gwiazda, która podążą za modą "zero waste". Nie ma problemu z pozowaniem w tej samej kreacji więcej niż jeden raz. Podobnie czynią chociażby Olga Bołądź, o której pisaliśmy ostatnio, czy Kinga Rusin, która na Różach Gali pojawiła się w sukience sprzed jedenastu lat

CW

Polskie gwiazdy przeszły niesamowite metamorfozy. 

Zobacz wideo