Marcelina Zawadzka i Patryk Grudowicz są parą? "Mają się ku sobie" [TYLKO U NAS]

Na wczorajszej gali Kobieca i Męska Marka Roku pojawili się Marcelina Zawadzka i Patryk Grudowicz. Choć nie przyszli razem, nasz informator zdradza, że nie odstępowali się na krok.

Patryk Grudowicz jakiś czas temu rozstał się po niemal rocznym związku z Katarzyną Szklarczyk. Wielu przypuszczało, że pasują do siebie wręcz idealnie, jednak coś między nimi nie zagrało. 19 października na profilu modela pojawiło się zdjęcie z byłą dziewczyną i smutnym opisem. 

Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości, co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Jednocześnie przepraszam i dziękuję.
 

Nie tylko Patryk, lecz także Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. W tym roku głośno było o jej związku z Rafałem Jonkiszem - niestety relacja nie przetrwała. Teraz wiele wskazuje na to, że model i była Miss Polonia mają się ku sobie!

Marcelina Zawadzka spotyka się z Patrykiem Grudowiczem? 

Choć oficjalnie ani Marcelina, ani Patryk nie potwierdzili, że się spotykają, to z relacji naszego informatora wynika, że podczas gali Kobieca i Męska Marka Roku nie odstępowali się na krok. 

Patryk czekał pod sceną na Marcelinę i był w nią wpatrzony jak w obrazek. Później para wspólnie rozmawiała z innymi gośćmi. Widać było, że mają się ku sobie i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Marcelinie uśmiech nie schodził z twarzy. 

Na Instastory Patryka Grudowicza pojawiło się również wspólne zdjęcie z Marceliną, które opatrzone zostało czerwonym serduszkiem. 

Patryk Grudowicz opublikował zdjęcie z Marceliną ZawadzkąPatryk Grudowicz opublikował zdjęcie z Marceliną Zawadzką www.instagram.com/patryk_grudowicz

Czy już wkrótce będziemy mieli nową parę w polskim show-biznesie? Czas pokaże. 

Niedawno zapytaliśmy Marcelinę Zawadzką, dlaczego publikuje tak odważne zdjęcia. Zobaczcie, co nam odpowiedziała. 

Zobacz wideo