Matthew Perry od lat kocha się w Courtney Cox? O takim scenariuszu marzyli fani "Przyjaciół". "Nigdy do końca się z niej nie wyleczył"

Źródło zagranicznego tabloidu twierdzi, że Matthew Perry w trakcie kręcenia serialu "Przyjaciele" był zakochany w Courtney Cox.

Serial "Przyjaciele" jest znany na całym świecie. Młodzi ludzie przez lata utożsamiali się z szóstką zgranych znajomych. Najwięcej emocji wzbudzały oczywiście związki i przelotne romanse głównych bohaterów. Wszyscy czekali aż Ross i Rachel w końcu zejdą się na stałe, a Joey odnajdzie prawdziwą miłość. Jednak wszyscy wiedzieli, że najbardziej zgraną parą byli Monica i Chandler. Wielu widzów marzyło, aby ich związek zaistniał również w prawdziwym życiu. Okazało się, że pragnął tego ktoś jeszcze.

Metthew Perry był zakochany w Courtney Cox

Magazyn "US Weekly" dotarł do informatora, który zdradził, że Matthew kochał Courtney przez wiele lat.

Matthew zawsze był w niej zakochany. Nigdy do końca się z niej nie wyleczył - twierdzi źródło.

Przypomnijmy, że serial "Przyjaciele" był emitowany przez dziesięć lat, od 1994 do 2004 roku. Czy to oznacza, że przez te wszystkie lata, Perry grając zakochanego Chandlera, tak naprawdę kochał Courtney?

Metthew Perry i Courtney Cox na wspólnym zdjęciu

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Cox opublikowała wspólne zdjęcie z Perrym. W opublikowanym poście nawiązała do kultowej kwestii z serialu.

Zgadnijcie, z kim zjem dziś lunch... WIEM! Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa - napisała.
 

Courtney i Matthew nieco się zmienili. Te gwiazdy również:

Zobacz wideo

Myślicie, że jest szansa na prawdziwy związek?

KB

Więcej o: