Od premiery "Przyjaciół" mija 25 lat. Zdaniem fanów Jennifer Aniston się nie starzeje

W tym roku mija 25 lat od premiery kultowego serialu "Przyjaciele". Największy sukces z obsady bez dwóch zdań osiągnęła Jennifer Aniston. Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata.
Kudrow, Cox i Aniston Kudrow, Cox i Aniston Instagram/courtneycoxofficial

"Przyjaciele" na całe życie

Kilka dni temu Courteney Cox, czyli serialowa Monica, obchodziła 55 urodziny. Aktorka świętowała z koleżankami z planu 'Przyjaciół': Jennifer Aniston i Lisą Kudrow. To nie tajemnica, że panie cały czas się ze sobą przyjaźnią. Jednak ich wspólne zdjęcie i tak wywołało euforię wśród fanów serialu.

Mimo że urodziny obchodziła Cox, to uwagę i tak skradła Aniston. Gwiazda od lat udowadnia, że czas stanął dla niej w miejscu. Jest przepiękna i nawet jeśli korzysta z medycyny estetycznej, to w porównaniu do koleżanek z branży robi to z głową.

Jennifer Aniston w roku 1990 Jennifer Aniston w roku 1990 East News

Jennifer Aniston w 1990 roku

Jennifer Aniston swoją przygodę z aktorstwem zaczęła w 1990 roku. To właśnie wtedy pojawiła się aż w trzech serialach. Mowa tu o 'Molloy', 'Ferris Bueller' oraz 'Obóz Cucamonga, czyli jak spędziłem lato'. 

Jennifer Aniston w 1990 roku
Fot. missmayim/Instagram

Jennifer Aniston 1993 rok Jennifer Aniston 1993 rok East News

Jennifer Aniston 1993 rok

W 1993 roku Aniston dostała jedną z głównych ról w filmie Marka Jonesa 'Karzeł'. Horror nie odniósł jednak spektakularnego sukcesu, a młodziutka i nieco jeszcze pucołowata Aniston za jego sprawą nie zyskała sławy. 

Jennifer Aniston 1998 Jennifer Aniston 1998 Screen z filmu 'Moja miłość', reż. Nicholas Hytner

Jennifer Aniston 1998

Od debiutu w 'Przyjaciołach' kariera Aniston nabrała rozpędu. Aktorka zaczęła być kojarzona z rolami komediowymi i dzięki temu wystąpiła w takich hitach, jak: 'Moja miłość', 'Bruce Wszechmogący' czy ' Nadchodzi Polly'.

Jennifer Aniston i Brad Pitt w roku 2000 Jennifer Aniston i Brad Pitt w roku 2000 Gallais Anne/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt w roku 2000

Jennifer Aniston była związana z Bradem Pittem. W latach 90. media okrzyknęły ich najseksowniejszą parą Hollywood. Kochankowie pobrali się w 2000 roku i byli ze sobą do 2005 roku. O ich rozwodzie mówił cały świat. Jego główną przyczyną był romans gwiazdora z Angeliną Jolie

Jennifer Aniston w roku 2002 Jennifer Aniston w roku 2002 KEVIN WINTER/East News

Jennifer Aniston w roku 2002

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli nie tylko małżeństwem, ale także partnerami biznesowymi. Razem założyli firmę 'Plan B Entertainment', była współproducentem przebojów kinowych, na przykład 'Troja', 'Charlie i fabryka czekolady' i 'Infiltracja'. 

Jennifer Aniston w roku 2007 Jennifer Aniston w roku 2007 Hill/East News

Jennifer Aniston w roku 2007

Trzeba przyznać, że dla Jennifer Aniston czas stanął w miejscu. Gwiazda niemal wcale się nie zmienia, a na jej twarzy nie przybywa zmarszczek. To z prawdopodobnie zasługa dobrych genów i salonów medycyny estetycznej. 

Sama Aniston nie przyznaje się do poprawiania urody. Gwiazda zdradziła jedynie, że przeszła operację plastyczną nosa, jednak ta według niej była efektem dbania o zdrowie, a więc korektą krzywej przegrody. 

Jennifer Aniston w roku 2011 Jennifer Aniston w roku 2011 Kadr z filmu 'Żona na niby', reż. Dennis Dugan

Jennifer Aniston w roku 2011

W przypadku Anistion trudno mówić też o spektakularnych metamorfozach. Aktorka od zawsze cieszy się filigranową figurą i szczupłą sylwetką. Jej znakiem rozpoznawczym są też piękne blond włosy. 

Jennifer Aniston w roku 2014 Jennifer Aniston w roku 2014 Kadr z filmu 'Dziewczyna warta grzechu', reż. Peter Bogdanovich

Jennifer Aniston w roku 2014

Aniston tylko na chwilę stała się brunetką. Wszytko dla roli w filmie 'Dziewczyna warta grzechu', który pojawił się w kinach w 2014 roku.

Jennifer Aniston 2017 Jennifer Aniston 2017 Jim Smeal/BEI/Shutterstock/East News

Jennifer Anistion w roku 2017

Jennifer Aniston od lat stawia też na sprawdzony makijaż. Aktorka mocno podkreśla kości policzkowe, ale wybiera stonowane kolory, dlatego na jej ustach nie zobaczymy krzykliwych czerwieni czy róży.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston =Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com / @Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

50. urodziny

Jennifer Aniston 11 lutego 2019 roku świętowała 50 urodziny. Aktorka z tej okazji wyprawiła huczną imprezę. Nie zabrakło na niej śmietanki gwiazd Hollywood. I tak na urodzinach gwiazdy w luksusowym hotelu Sunset Tower pojawił się nie tylko Brad Pitt, ale również takie sławy, jak: Gwyneth Paltrow, Katy Perry, Orlando Bloom, George i Amal Clooney, Reese Witherspoon, Robert Downey Jr., Ellen DeGeneres, Barbra Streisand, Kate Hudson i Demi Moore. Nie zabrakło Lisy Kudrow oraz Courteney Cox.

Urodziny Jennifer Aniston
Instagram/gwynethpaltrow

Jennifer Aniston, Kate Hudson i Gwyneth Paltrow
Instagram/kadehudson

AG, MŁ

Więcej o: