Matthew Perry i Courteney Cox wciąż się przyjaźnią. "Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa". Ich wspólne zdjęcie zachwyciło fanów

Serial "Przyjaciele" ma fanów na całym świecie. Mimo zakończenia emisji, nadal śledzone są losy ulubionych aktorów.

Matthew Perry w serialu "Przyjaciele" wcielił się w jednego z głównych bohaterów - Chandlera Binga. Jego ekranową partnerką jest Monica Geller grana przez Courteney Cox. Mimo że od zakończenia emisji minęło już wiele lat, aktorzy wciąż mają ze sobą bliski kontakt.

Matthew Perry i Courteney Cox na wspólnym zdjęciu

Chyba większość fanów jednego z najbardziej popularnych seriali trzymali kciuki, aby ich ulubieni bohaterowie stworzyli związek w prawdziwym życiu. To się jednak nigdy nie wydarzyło, ale Matthew i Courteney i tak mają ze sobą bardzo bliską relację.

Cox udostępniła ostatnio wspólne zdjęcie z Perrym. Wyglądają na nim promiennie i są szczerze uśmiechnięci. 

Zgadnijcie z kim zjem dziś lunch... WIEM! Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa - napisała Courteney, nawiązując do kultowych kwestii z serialu.

Fani oczywiście byli zachwyceni. A zdjęcie skomentowali pozostali bohaterowie serialu. 

Szczęściarze

- napisała Lisa Kudrow, a Jennifer Aniston dodała:

Matty! Kocham Was!

Przypomnijmy, że ostatnio aktor został przyłapany na randce z tajemniczą kobietą. Nie byłoby to zdziwieniem, gdyby nie wygląd gwiazdy serialu "Przyjaciele", który zmartwił nie tylko nas ale i fanów serialowego Chandlera. 

Gwiazdy serialu przeszły ogromną zmianę. W wideo poniżej możecie zobaczyć, jak czas zmienił inne gwiazdy. 

Zobacz wideo

BO

Więcej o: