Cindy Crawford i Kaia Gerber pozowały razem na ściance. Towarzyszyła im mama supermodelki. Są do siebie bardzo podobne!

Cindy Crawford w czwartek wybrała się z córką, Kaią Gerber i mamą Jennifer Sue Crawford-Moluf na galę Women's Guild Cedars-Sinai Luncheon w hotelu Beverly Wilshire. Czy supermodelka odziedziczyła urodę o mamie?

Cindy Crawford ma piękną córkę, która poszła w jej ślady i została modelką. 18-letnia Kaia jest podobna do mamy, co mogliśmy zobaczyć na wspólnych zdjęciach ze ścianek. Za to wcześniej Cindy nie pokazywała swojej mamy, Jennifer. Aż do teraz.

Cindy Crawford z mamą i córką

Modelka podzieliła się na Instagramie zdjęciami z mamą, Jennifer Sue Crawford-Moluf. Panie przygotowywały się na wspólne, wieczorne wyjście. Na pierwszym zdjęciu ikona mody i jej mama siedzą w szlafrokach i z wałkami we włosach. Na kolejnym, ubrane już na wieczorną imprezę pozują przed domem razem z Kaią Gerber. Cindy napisała, że to był wyjątkowy dzień.

Spędziłam wyjątkowy dzień z mamą i córką.
 

Panie przybyły na doroczną galę Women's Guild Cedars-Sinai Luncheon, która zbiera fundusze na "programy medyczne, leczenie, sprzęt i pionierskie badania". Cindy odebrała w czasie imprezy nagrodę, Women of Achievement Award. Chętnie pozowała z mamą i córką na ściance i widać, że świetnie czuły się w swoim towarzystwie.

Sprawdźcie, jak wyglądają trzy pokolenia rodziny Cindy Crawford w naszej galerii.

DK

Polskie gwiazdy pokazały swoich rodziców w programie "Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny zabrał mamę do Afryki:

Zobacz wideo