Kaia Gerber i Cindy Crawford wspólnie pozują do zdjęć. Matka i córka wyglądają niemal identycznie. Jedna z nich zdecydowała się na odważną kreację

Kaia Gerber i Cindy Crawford pojawiły się wspólnie na gali A Sense of Home. Czy w rzeczywistości wyglądają, jak matka i córka?

Kaia Gerber poszła w ślady sławnej mamy i została modelką. 18-latka wystąpiła już na pokazach mody u największych projektantów, m.in. Marca Jacobsa, Burberry czy Prady. W 2017 roku została nominowana do nagrody Modelki Roku. 53-letnia Cindy Crawford na pewno jest dumna ze swojej córki i od samego początku wspiera ją i pomaga w trudnym świecie show-biznesu. Obie mają bardzo bliską relację, co widać na najnowszych zdjęciach.

Kaia Gerber i Cindy Crawford pozują razem

Modelki pojawiły się ostatnio na gali A Sense of Home i chętnie pozowały razem do zdjęć. Kiedy się na nie patrzy, trudno uwierzyć w to, że są na nich matka i córka. Kaia i Cindy są do siebie bardzo podobne, jednak 53-latka jest naprawdę w świetnej formie!

Kaia Gerber i Cindy CrawfordKaia Gerber i Cindy Crawford WWD/REX/EastNews

Kaia Gerber i Cindy Crawford w modnych stylizacjach

Cindy zdecydowała się na długą i klasyczną sukienkę w nietypowy wzór. Wieczorny wiatr nie przeszkadzał jej dzięki stylowej, czarnej ramonesce. Kaia natomiast zaszalała nieco bardziej. Miała na sobie odważną bluzkę, zapiętą tylko na jeden guzik. Do tego dobrała białą marynarkę oraz spodnie typu "dzwony".

Więcej zdjęć, jak zwykle, znajdziecie w naszej galerii!

Jesteście ciekawi, jakie ćwiczenia wykonuje Cindy? To na pewno pomaga jej zachować piękną figurę:

Zobacz wideo

Piękne?

KB

Więcej o: