Wiktoria G±siewska wyjechała do rodzinnego domu i pochwaliła się zdjęciem z mam±. Wiemy już, po kim aktorka odziedziczyła urodę. Uderzaj±ce podobieństwo

Wiktoria G±siewska odwiedziła w ostatnich dniach dom rodzinny. W instagramowej relacji pochwaliła się zdjęciem z mam±.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, dlatego stara się przez cały czas utrzymywać kontakt z fanami. Robiła to także w ostatni weekend, który spędziła ze swoją rodziną. W instagramowej relacji zamieściła urocze zdjęcie z mamą. 

Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu z mamą

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" rzadko pokazuje rodzinę, jednak czasem udostępnia ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała mamę. Ujęcie jest naprawdę urocze. Aktorka przytula rodzicielkę i obie się uśmiechają. Wiemy już, po kim Wiktoria odziedziczyła urodę. Pani Aneta to piękna, niebieskooka brunetka z prostymi włosami. Odwiedziliśmy jej profil na Instagramie. Po lekturze postów jakie publikuje, wnioskujemy, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci

Rodzeństwo Gąsiewskiej

Przypomnijmy, Wiktoria ma troje rodzeństwa: 22-letniego brata Mateusza, 13-letnią siostrę Nicole i 7-letniego brata Oscara. Ten pierwszy poszedł w jej ślady i również jest aktorem. Występował m.in. w "Na Wspólnej", czy "Magdzie M".

 

Wiemy także, jak wygląda młodsze rodzeństwo Gąsiewskiej. Kilka tygodni temu - całą rodziną - udali się na wczasy do Turcji. 13-letnia Nicole zamieściła na Instagramie pamiątkowe zdjęcie.

I love my siblings

- podpisała post.

 

Waszym zdaniem Wiktoria jest podobna do mamy? My widzimy podobieństwo!

DK

Wiktoria Gąsiewska i jej brat, Mateusz ostatnio pojawili się na premierze "Czarownicy" w Londynie. Zobacz relację z czerwonego dywanu.

Zobacz wideo
Więcej o: