Kendall Jenner skończyła 24 lata. Kris Jenner opublikowała urodzinowy wpis i pokazała zdjęcia córki z dzieciństwa. Takiej jej nie znacie

Kendall Jenner właśnie obchodziła swoje 24 urodziny. Z tej okazji Kris Jenner pokazała jej zdjęcia z dzieciństwa.

3 listopada Kendall Jenner skończyła 24 lata. Kilka dni wcześniej urządziła wielką imprezę, którą połączyła z Halloween. Tamtego wieczoru jubilatka przebrała się za złotą elficę, czym zrobiła niemałe wrażenie na zaproszonych gościach. Dokładnie w dniu jej urodzin Kris Jenner złożyła córce życzenia za pośrednictwem Instagrama, a także pokazała jej archiwalne fotki z dzieciństwa.

Kendall Jenner w dzieciństwie

Dumna mama oprócz osobistych życzeń pokusiła się również o oficjalny wpis urodzinowy do córki. Nie szczędziła jej czułych słów.

Rozświetlasz każdy pokój, do którego wchodzisz i każdego, kogo spotkasz, i rozjaśniasz moje życie każdego dnia. Jesteś taka piękna wewnątrz i na zewnątrz, a ja jestem z ciebie dumna. Jesteś najbardziej niesamowitą córką, siostrą, przyjaciółką i kocham cię bardziej, niż możesz sobie to wyobrazić. Miłego dnia, urodzinowa dziewczyno! Jesteś moim sercem - napisała w poście Kris.
 

Życzenia urodzinowe okrasiła kilkoma starymi zdjęciami córki m.in. z jej szkolnego albumu, czy pierwszych lekcji baletu z siostrą. Takiej Kendall nie znacie. Po starych zdjęciach łatwo zauważyć, że Kendall mało co poprawiała swoją urodę - w przeciwieństwie do swoich sióstr. Bardzo się zmieniła?

Kendall Jenner wystąpiła w kampanii reklamowej polskiej marki. Zobacz wideo z sesji:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: