Eva Minge porównała Marinę do przepięknej gwiazdy lat 70-tych. Wpis zaczęła dość oryginalnie: "Można ją lubić bądź nie..."

Eva Minge opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zestawiła zdjęcia Mariny i Elżbiety Starosteckiej. Okazuje się, że piosenkarka jest niezwykle podobna do aktorki "Trędowatej".
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna jest niewątpliwe piękną kobietą i wydawać by się mogło, że jej uroda jest nieprzeciętna. Okazuje się jednak, że piosenkarka jest niezwykle podobna do innej artystki o niebanalnej aparycji. Eva Minge zauważyła bowiem, że żona Wojtka Szczęsnego przypomina Elżbietę Starostecką - aktorkę znaną z takich produkcji, jak: "Lalka", "Noce i dnie", "Trędowata" czy "Czarne chmury". 

Eva Minge o urodzie Mariny

Eva Minge w swoim instagramowym poście nie tylko uznała, że Marina i Elżbieta Starostecka są do siebie podobne, ale zasugerowała też, że gdyby miał powstawać film biograficzny o artystce, której największa kariera przypada na lata 70-te, to powinna się w nią wcielić właśnie Marina. 

Można ją lubić bądź nie, ale ile razy widzę tę dziewczynę, stwierdzam, że jest tak zjawiskowo piękna jak Elżbieta Starostecka. (...) Nie macie wrażenia, że uroda tej dziewczyny jest niezwykle podobna do pani Elżbiety z młodych lat i budzi jakiś ponadczasowy romantyzm? - zastanawiała się Minge. 

Marina o słowach Evy Minge

Marina już zdążyła odnieść się do słów projektantki. Okazuje się, że porównanie do Elżbiety Starosteckiej bardzo jej schlebiło. Na InstaStories podziękowała więc Minge za komplement. 

Wow! Bardzo mi miło - napisała Marina. 

Wy też widzicie to podobieństwo? My jak najbardziej. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (12)
Marina wygląda jak polska gwiazda lat 70-tych. Uderzające podobieństwo dostrzegła Eva Minge. Trudno się z nią nie zgodzić
Zaloguj się
 • Gość: kolo

  Oceniono 20 razy 16

  Marina jest taka śliczna, że już nawet nie musi być mądra. O ile oczywiście nie mieszka ze mną pod jednym dachem, bo w takim przypadku wybieram rozum.

 • Gość: ola

  Oceniono 18 razy 10

  typowa ukraińska uroda kopytka zniszczone ,paluch powykręcane żadna gwiazda

 • Gość: Andrzej

  Oceniono 16 razy 8

  Super się ustawiła w życiu i póki co, jest to jej jedyny (aczkolwiek znaczący!) sukces. Natomiast za jej komentarze podczas wyborów oraz postawę powinna zostać deportowana na Ukrainę.

 • Gość: pom

  Oceniono 28 razy 8

  Hmm.Rzeczywiście widać podobieństwo szczególnie w tych wsiurskich tipsach i świdrowatych oczkach. Wstyd p.Minge za takie porównanie!

 • Gość: Gośćó

  Oceniono 8 razy 6

  Minge zamiast do chirurga powinna udać się do okulisty.

 • Gość: ja

  Oceniono 20 razy 6

  W ogóle nie jest podobna do p.Elżbiety.Pani Starostecka ma szlachetne rysy , duże,migdałowe oczy ,smukły nos ,pociągłą twarz i piękne naturalne usta.A Marina?Hm....ma przedziałek na środku,faktycznie ,podobieństwo uczesania upodabnia ją do.....wielu innych:)

 • Gość: hh

  Oceniono 19 razy 5

  pani Minge zajmuje się modą-iluzją wiec ocenia urodę tylko po powłoce a na prawdziwą urodę składa się znacznie wiecej rzeczy, pewna szlachetność w mowie i gestach, wdzięk, sposób mówienia, spogladania, Marina wystarczy ze się odezwie, jest po prostu prostacką dziołchą w ładnej powłoce a Starostecka sprawiałą wrażenie faktycznie delikatnej i romantycznej kobiety, ale wystarczy spojrzeć na panią Minge i od razu widac czym jest dla niej uroda- pstrą wysztafirowana przesadną powłoką

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 4 razy 4

  Jedno jest pewne...wszystko jest z nią ok...dopóki buzi nie otworzy

 • Gość: Fotograf

  Oceniono 8 razy 4

  Ludzie ogarnijcie się, ile was złośliwości i zawiści aż wstyd!!! Dla was nie dla Ewy a swoją drogą porównanie jest trafne. Tylko u was jest problem. Bo nie czujecie się dowartościowani, więc jedziecie po innych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX