Edyta Olszówka ma nowego partnera? Jedno ze zdjęć na Instagramie Ścibakównej jest dość wymowne. Pozuje z nią znany aktor!

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Olszówka znowu jest zakochana. Tak sugeruje jedno zdjęcie na Instagramie. To również znany aktor.

Edyta Olszówka w 2007 roku zakończyła długoletni związek z aktorem Piotrem Machalicą. Od tamtej pory gwiazda wiodła życie szczęśliwej singielki, jednak wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość. Aktorka znów jest zakochana i to w koledze po fachu. 

Edyta Olszówka ma nowego partnera

Edyta Olszówka i Grzegorz Małecki od kilku lat grają męża i żonę w spektaklu „Kotka na gorącym blaszanym dachu” na deskach Teatru Narodowego. Okazuje się, że ich uczucie przeniosło się również poza scenę. Skąd te przemyślenia? Beata Ścibakówna zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym wraz z innymi aktorami świętowali urodziny Janusza Gajosa. Na fotce widzimy również Olszówkę i Małeckiego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie czułości, jakie sobie okazali. Siedzą niemalże wtuleni w siebie, a ona trzyma rękę na jego kolanie.

 

Co więcej, jak donosi informator tygodnika "Dobry Tydzień", że wspólna gra bardzo ich do siebie zbliżyła, szczególnie podczas wyjazdowych spektakli. Wtedy mają o wiele więcej czasu dla siebie.

Sztuka jest wystawiana nie tylko w Warszawie, artyści jeżdżą z nią po Polsce, a wtedy spędzają razem więcej czasu. To sprzyja nawiązaniu bliższych relacji- czytamy na łamach tygodnika.

Myślicie, że już niedługo Edyta Olszówka i Grzegorz Małecki zadebiutują razem na warszawskich salonach?

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź najmodniejsze ubrania na wyprzedaży!

Sprawdź dawne związki gwiazd:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.