Selena Gomez po ślubie Justina Biebera opublikowała długą i ważną wypowiedź

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli drugi ślub. Selena Gomez dyplomatycznie unikała komentowania wielkiej miłości swojego byłego chłopaka. Jednak w dniu ślubu zrobiła coś, co można uznać za pewną deklarację.

Selena Gomez nie była zaproszona (a może była, ale nie przyszła?) na drugi ślub Justina Biebera z Hailey Baldwin. Okazuje się jednak, że była wieloletnia dziewczyna piosenkarza nie siedziała w domu płacząc pod kołdrą.

Selena Gomez "komentuje" ślub Justina Biebera

Selena Gomez nie odniosła się ani jednym słowem do drugiego ślubu swojego byłego. Dodała jednak wymowną wrzutkę na swoje Instastories. To fragment jej własnego eseju dla magazynu "Time" na temat kryzysu migracyjnego. Zrobiła to kilka godzin po tym, jak Justin i Hailey drugi raz powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Przypadek? Trudno nam w to uwierzyć.

Selena Gomez o kryzysie migracyjnym

Selena Gomez osobiście zaangażowała się w promocję dokumentu, który niebawem będzie można zobaczyć na Netflixie: "Living Undocumented". W eseju dla "Time" napisała, że sama pochodzi w rodziny imigrantów. W latach 70. jej ciotka przekroczyła nielegalnie granicę Meksyku ze Stanami Zjednoczonymi, ukryta na pace ciężarówki. Za nią podążyli dziadkowie Seleny. Jej rodzice urodzili się już w USA, ale przez lata rodzina piosenkarki borykała się z brzemieniem nielegalnych imigrantów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (14)
Selena Gomez po ślubie Justina Biebera opublikowała długą i ważną wypowiedź
Zaloguj się
 • Gość: Facepalm

  Oceniono 20 razy 20

  No a jaki to niby ma mieć związek z tym ślubem?? Już na siłę wymyślacie i strzelacie pustakami, naprawdę...

 • Gość: opinia

  Oceniono 8 razy 8

  tak będą tą Selenę pokazywać w kontekście Justina jak pokazują Jen w kontekście Brada Pitta. Już kilkanaście lat dziennikarzyny podrzędne pytają w codziennych bulwaruwkach : czy Jen i Brad wrócą do siebie ? :D Ta sama komedia się zaczyna z Seleną i Justinem. P.s. ile ślubów jeszcze wezmą Bieber i Baldwin ? 2 to mało. Baldwin go zostawi po 2, 3 latach. Nie da rady z nim być bo on jest biedny porąbany.

 • Gość: Tt

  Oceniono 9 razy 3

  Żona piękna i tyle

 • Gość: Monia

  Oceniono 3 razy 3

  Fascynujące.

 • Gość: Kk

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawe ile ze sobą wytrzymają. To Hollywood tam każdy po pewnym czasie się rozchodzi. Przykre ale prawdziwe.

 • Gość: Al

  Oceniono 1 raz 1

  ALE TO KU... CIEKAWE.

 • Gość: Andrzej

  0

  Jesteście żałośni. Tyle na ten temat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX