Justin Bieber wyznał, że nadal kocha Selenę. Teraz zrobił kolejną rzecz, która może zdenerwować Hailey

Justin Bieber wyznał niedawno, że Selena Gomez zawsze będzie miała specjalne miejsce w jego sercu. Teraz polubił stare zdjęcie z byłą dziewczyną. Hailey raczej nie będzie zachwycona.

Historia Justina Biebera i Seleny Gomez to niekończące się love story. Choć nie są już razem i układają sobie życie osobno, to fani dopatrują się sygnałów wskazujących na to, że nie są sobie obojętni. Bieber skutecznie pobudził wyobraźnię fanów, gdy kilka dni temu w bardzo ciepłych słowach wspomniał Selenę

Absolutnie kochałem i kocham Selenę, ona zawsze będzie zajmować miejsce w moim sercu, ale jestem zakochany w mojej żonie, która jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła - napisał na Instagramie.

Teraz Justin zrobił kolejną rzecz, która niekoniecznie może spodobać się jego żonie. 

Justin Bieber ma sentyment do Seleny Gomez

Jeden z instagramowych fanpage'y wokalisty opublikował jego stare zdjęcie z Seleną. Ukochana siedzi mu na kolanach i widać, że jest między nimi "chemia". Redaktorzy amerykańskiego serwisu Cosmopolitan.com dopatrzyli się, że Justin... polubił to zdjęcie.

Justin Bieber, Selena GomezJustin Bieber, Selena Gomez Instagram.com/justinsoutfits/

Uważacie, że takie zachowanie Justina jest ok? Na miejscu Hailey nie bylibyśmy zachwyceni. 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (12)
Justin Bieber wyznał, że nadal kocha Selenę Gomez. Teraz zrobił kolejną rzecz, która może zdenerwować Hailey
Zaloguj się
 • Gość: Loka

  Oceniono 11 razy 9

  A kogo obchodzi ten cały bimber

 • Gość: Sandra

  Oceniono 7 razy 5

  Justin kocha Selenę, a z Hailey jest z rozsądku.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  Zerkając czasem na wypociny waszej "redakcji", trudno mi uwierzyć, że dorosły człowiek (przynajmniej w sensie metrykalnym) może zajmować się na co dzień takimi bzdetami. To musi być fascynujące doświadczenie zawodowe. A jakie intelektualnie rozwijające...

 • wlodzimierz.krzysztofik

  Oceniono 3 razy 3

  To nawet nie jest poziom z przedszkola

 • Gość: Iii

  Oceniono 6 razy 2

  Wielkie halo bo polubił zdjęcie. To jest normalne zachowanie dojrzałych ludzi po rozstaniu. A jego żona zachowa się dziecinnie jeśli będzie z tak błahego powodu robić mu sceny zazdrości. Ja też jestem żona i mój mąż ma normalne kontakty z byłymi, jedna jest nawet żona jego najlepszego przyjaciela i co mamy udawać że się nie znamy. Ludzie są dziwni...

 • Gość: Fanja

  0

  Teraz kocha swoja zone Jus i wyglada na szczęśliwego. Sel tez jeszcze spotka swoją miłość. Wszystko przed nia.

 • Gość: Justina

  0

  Selena tez sobie życie ulozy. N i e bylo i m po drodze i nie pisani sobie. Teraz każdy z nich żyje swoim życiem. Życzę im d u z o milosci.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Chyba mu tego nie wybaczy :p

 • Gość: 😁

  0

  To normalne , że czuje coś do Seleny skoro byli razem długo.A to ,że polubił to zdjęcie nie oznacza, że odejdzie od Hailey i wróci do Sel.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX