Matka Sylvestra Stallone tak wyglądała 5 lat temu. Teraz przesadziła z operacjami plastycznymi, a jej twarz przypomina maskę

Jackie Stallone jest matką Sylvestra Stallone i niebawem będzie świętowała 98 urodziny. Kobieta nie wygląda jednak na swój wiek. Wszystko przez operacje plastyczne twarzy i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jackie Stallone jest astrolożką i tancerką. Jest też matką dwóch aktorów - Sylvestra Stallone i i Franka Stallone. Sama również wielokrotne pojawiała się w telewizji. Kilkanaście lat temu wystąpiła w takich formatach, jak "Gorgeous Ladies of Wrestling" czy "The Howard Stern Show" Widzowie w 2005 roku mogli zobaczyć ją również w brytyjskiej serii Big Brother. 

Symbolami rozpoznawczymi Jackie były w tamtym czasie ostry makijaż i zamiłowanie do rzucającej się w oczy biżuterii. Tancerka chętnie korzystała też z pomocy chirurga plastycznego. Przesadzała też z botoksem. Jak wgląda teraz?

Jackie Stallone - 97-latka na siłowni 

Nie każdy wie, ale Jackie Stallone w listopadzie tego roku będzie obchodziła swoje 98 urodziny. Trzeba przyznać, że taki wiek robi wrażenie. Jeszcze większe robi jednak to, że mama aktorów nadal jest niesamowicie aktywna. Na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami z siłowni, na których widać, jak ćwiczy i podnosi ciężary. 

Zaskakujące jest też to, jak prezentuje się obecnie 97-latka. Jej twarz wygląda bowiem bardzo nienaturalnie. Przez liczne operacje plastyczne, naciąganie skóry, powiększanie ust oraz wstrzykiwanie boksu Jackie Stallone wygląda, tak jakby miała na twarzy maskę. 

Na fotografiach wykonanych przez paparazzi (możecie zobaczyć je w galerii, w górnej części tego artykułu) widać też, że Jackie stawia na bardzo modne i kobiece stylizacje. 

Wydaje się więc, że tancerka czuje się bardzo młodo i nie godzi się z procesami starzenia. 

Te gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Komentarze (42)
Matka Sylvestra Stallone tak wyglądała 4 lata temu.Teraz przesadziła z operacjami plastycznymi, a jej twarz przypomina maskę
Zaloguj się
 • Gość: manzanita

  Oceniono 92 razy 90

  Wygląda strasznie ale w jej wieku chciałabym móc chodzić na siłkę. A w ogóle jak się ma blisko setki to można mieć wy.ebane na wszystko. Czego i Państwu życzę :)

 • Gość: milky_road

  Oceniono 34 razy 34

  Mało kto ma szczęście wiedzieć jak się wygląda w wieku 98 lat.... Ważne, że sprawna.

 • achaszwerosz

  Oceniono 19 razy 19

  Wpiszcie sobie w google 100 year old woman (jest więcej wyników niż po polsku) i ustawcie wyszukiwanie grafiką. Naprawdę, czy ktoś w tym wieku jest po operacjach plastycznych, czy nie, nie ma żadnej różnicy. Ona przynajmniej jest mega aktywna a nie od 80 roku życia wegetuje na zapiecku.

 • Gość: pd

  Oceniono 17 razy 15

  Jak na 98 lat to wygląda naprawdę dobrze. Nie rozumiem 30-tek które wyglądają podobnie jak ona, a dzieli je 60 lat!

 • elenem

  Oceniono 13 razy 13

  Tylko ktoś taki jak ona mógł wychować "Rambo."
  Ma babka silny charakter. :)) Podziwiam samozaparcie do ćwiczeń.

 • Gość: tola

  Oceniono 8 razy 8

  Oj tam, oj tam :D Najważniejsze jest chyba to (zwłaszcza dla jej najbliższych), że w ogóle żyje, rusza się i jest świadoma. Tym bardziej, że ostatnimi czasy ludzie z reguły odchodzą w wieku 80-85.

 • antykonformista

  Oceniono 7 razy 7

  Pie...nie.
  Gdyby to była 50-60 latka, to by można było narzekać.
  Ma prawie sto, bez operacji wyglądałaby GORZEJ i wszyscy o tym wiemy.
  Jest aktywna i tym sobie życie przedłuża. A nie jak współcześni 30-40 latkowie (młodsi też) wszędzie pierdzielonym autem, zero aktywności fizycznej, obleśne brzuszysko, impotencja i frustracja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX