Matka Sylvestra Stallone tak wyglądała 5 lat temu. Teraz przesadziła z operacjami plastycznymi, a jej twarz przypomina maskę

Jackie Stallone jest matką Sylvestra Stallone i niebawem będzie świętowała 98 urodziny. Kobieta nie wygląda jednak na swój wiek. Wszystko przez operacje plastyczne twarzy i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jackie Stallone jest astrolożką i tancerką. Jest też matką dwóch aktorów - Sylvestra Stallone i i Franka Stallone. Sama również wielokrotne pojawiała się w telewizji. Kilkanaście lat temu wystąpiła w takich formatach, jak "Gorgeous Ladies of Wrestling" czy "The Howard Stern Show" Widzowie w 2005 roku mogli zobaczyć ją również w brytyjskiej serii Big Brother. 

Symbolami rozpoznawczymi Jackie były w tamtym czasie ostry makijaż i zamiłowanie do rzucającej się w oczy biżuterii. Tancerka chętnie korzystała też z pomocy chirurga plastycznego. Przesadzała też z botoksem. Jak wgląda teraz?

Jackie Stallone - 97-latka na siłowni 

Nie każdy wie, ale Jackie Stallone w listopadzie tego roku będzie obchodziła swoje 98 urodziny. Trzeba przyznać, że taki wiek robi wrażenie. Jeszcze większe robi jednak to, że mama aktorów nadal jest niesamowicie aktywna. Na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami z siłowni, na których widać, jak ćwiczy i podnosi ciężary. 

Zaskakujące jest też to, jak prezentuje się obecnie 97-latka. Jej twarz wygląda bowiem bardzo nienaturalnie. Przez liczne operacje plastyczne, naciąganie skóry, powiększanie ust oraz wstrzykiwanie boksu Jackie Stallone wygląda, tak jakby miała na twarzy maskę. 

Na fotografiach wykonanych przez paparazzi (możecie zobaczyć je w galerii, w górnej części tego artykułu) widać też, że Jackie stawia na bardzo modne i kobiece stylizacje. 

Wydaje się więc, że tancerka czuje się bardzo młodo i nie godzi się z procesami starzenia. 

Te gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Zobacz wideo

AG