Matka Sylvestra Stallone tak wyglądała 5 lat temu. Przesadzała z operacjami plastycznymi, a jej twarz przypominała maskę

Jackie Stallone to matka Sylvestra Stallone i w 2019 roku świętowała 98. urodziny. Kobieta nie wyglądała jednak na swój wiek. Wszystko przez operacje plastyczne twarzy i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jackie Stallone była astrolożką i tancerką. To też matka dwóch aktorów - Sylvestra Stallone i i Franka Stallone. Sama również wielokrotne pojawiała się w telewizji. Kilkanaście lat temu wystąpiła w takich formatach, jak "Gorgeous Ladies of Wrestling" czy "The Howard Stern Show" Widzowie w 2005 roku mogli zobaczyć ją również w brytyjskiej serii Big Brother. 

Symbolami rozpoznawczymi Jackie były w tamtym czasie ostry makijaż i zamiłowanie do rzucającej się w oczy biżuterii. Tancerka chętnie korzystała też z pomocy chirurga plastycznego. Przesadzała też z botoksem. Jak wglądała kilka lat temu?

Jackie Stallone - 97-latka na siłowni 

Nie każdy wie, ale Jackie Stallone w listopadzie 2019 roku obchodziła swoje 98. urodziny. Trzeba przyznać, że taki wiek robi wrażenie. Jeszcze większe robi jednak to, że mama aktorów nadal była wtedy niesamowicie aktywna. Na Instagramie chętnie chwaliła się zdjęciami z siłowni, na których widać, jak ćwiczy i podnosi ciężary. 

Zaskakujące jest też to, jak prezentowała się 97-latka. Jej twarz wyglądała bowiem bardzo nienaturalnie. Przez liczne operacje plastyczne, naciąganie skóry, powiększanie ust oraz wstrzykiwanie boksu Jackie Stallone wyglądała, tak jakby miała na twarzy maskę. 

Na fotografiach wykonanych przez paparazzi (możecie zobaczyć je w galerii, w górnej części tego artykułu) widać też, że Jackie stawiała na bardzo modne i kobiece stylizacje. 

Wydaje się więc, że tancerka czuła się bardzo młodo i nie godziła się z procesami starzenia. 

Te gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: