Matka Sylvestra Stallone'a wcześniej wyglądała tak. Teraz 92-latka wygląda... seksownie? Nie uwierzycie, jak się zmieniła

Jackie Stallone przeszła prawdziwą metamorfozę.

Jackie Stallone od wielu lat jest wielką fanką medycyny estetycznej. Niestety w pewnym momencie uzależniła się od operacji, a jej wygląd był nieco przerażający. Niedawno pojawiła się jednak na oficjalnej premierze zupełnie odmieniona.

92-letnia matka gwiazdora pojawiła się na premierze filmu "Niezniszczalni 3", w którym jej syn Sylvester Stallone zagrał główną rolę. Jackie Stallone skutecznie odwróciła uwagę od obsady hollywoodzkiej produkcji. Dlaczego? Pierwszy raz od paru lat wyglądała naprawdę dobrze. Mama gwiazdora przyszła na imprezę w szpilkach i miała na sobie spódniczkę mini. Co więcej, jej twarz wyglądała na bardziej "ludzką" niż chociażby w zeszłym roku.

<< TAK TERAZ WYGLĄDA JACKIE STALLONE >>

Internauci od razu zauważyli różnicę w wyglądzie Jackie Stallone i nie trzeba było długo czekać na ich pozytywną reakcję.

Nawet dobra noga - stwierdziła jedna z internautek.
To uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że wygląda w tej sukience lepiej, niż Ty... - wtórowała jej inna.

Komentarze o Jackie StalloneKomentarze o Jackie Stallone Screen z Facebook.com/vogulepoland Screen z Facebook.com/vogulepoland

[AKTUALIZACJA] 15.08.14. 10:25

Drodzy czytelnicy, zawsze doceniamy Waszą czujność. Mieliście rację, na zdjęciach jest Ivone Weldon. Celebrytka słynąca z zamiłowania do poprawiania urody wielokrotnie była już mylona z Jackie Stallone. Tym razem "nabrać" dała się większość portali plotkarskich i rozrywkowych na całym świecie. Dziękujemy Wam za zwrócenie uwagi!

al

Więcej o: